Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire lehet rövid egy...

Mennyire lehet rövid egy felső/ruha ha cicanacit veszek alá?

Figyelt kérdés

szerintetek? mi az ami már túlzás? Képet is linkelhettek

az pl gáz, ha állok épp betakarja még a fenekemet? végül is cicanadrág van alatta, az mégsem harisnya..


2010. dec. 12. 15:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha éppen eltakarja a feneked úgy jó (énis így szoktam). De ne passzos toppal meg tűsarkúval. oké? :D
2010. dec. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
egy ingről van szó, azt gondoltam lapos talpú csizmával és egy kardigánnal..de nem közönséges ha ilyen rövid? jó lábaim vannak szerencsére...
2010. dec. 12. 15:24
 3/12 anonim ***** válasza:
Én veszek fel hozza teljesen rövid (vagyis derékig érő, "normális") pulcsit is, persze nem látszik ki a hasam és soha nem kelt közönséges hatást, úgy válogatom össze a ruhadarabokat. :)
2010. dec. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

Dehogynem kelt közönséges hatást, csak

1, olyan körökben mozogtok (diszkósp*csák, homárdiszkósfiúkák), esetleg olyan idősek vagytok (kistinédzser korosztály), hogy a környezeteteknek nincsen kulturált ízlése, tehát nem kaptok negatív visszajelzéseket, az utcán a bámulásra meg beképzelitek, hogy szörnyülködés helyett irigykednek / nyáladzanak a seggetekre.

2, annyira buták vagytok, hogy nem veszitek észre magatokat a negatív visszajelzések ellenére sem


Egy nő legyen igényes, ne r*bancos! Szánalmas dolog, ha cicanadrágban flangál valaki, úgy, hogy nem takarja semmi a seggét. Mellesleg a cicanadrág igencsak harisnya, vannak pont úgy vastagabb harisnyák, mint vékonyabb cicanadrágok. A funkciója egy és ugyanaz, csak most ez a trendi, ennyi :)

Érjen a feneked alá, légy kulturált...


cink: [link]

[link]

[link]

2010. dec. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Na mondjuk ha ilyen csillogósról van szó az tényleg közönséges, de van egy csomó másfajta legging is ami mondjuk mintás és máris nem olyan hivalkodó mint ez a csillivilli.

Én is szoktam csak pulcsival hordani, de azok általában vagy hosszított fazonúak vagy pár számmal nagyobb méret mint ami kell, így nem r!bancos

2010. dec. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

a latex cicanadrágokat eleve nagyon visszataszítónak tartom, én a sima fekete pamutot szeretem, és csak hosszított felsővel. csak azt nem tudom, h az, ha éppen takarja a feneket, az is közönséges-e.

2010. dec. 12. 15:53
 7/12 anonim ***** válasza:
2010. dec. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%

A válasz megírásának időpontja: ma 15:47

Azért vegyél vissza és ne r.bancozz engem, míg nem láttál! 19 éves NŐ vagyok, jogi egyetemen járok úgyhogy hidd el, nem vagyok ribancos és nem lepukkant k.rvák közt mozgok, szóval érted.

Nem érdekel, hogy megszólnak-e vagy épp nyálaznak a fiúk, igényesen öltözöm és nem a 8OO ft-os kínais legginget hordom nadrág helyett.

2010. dec. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Ha magadra vetted, az csak a te bajod, csupán az én igazamat bizonyítja. Mellesleg jogom van olyan stílusban és módon kifejezni a véleményemet, ahogy én azt jónak érzem, ha a kérdezőnek, vagy akárkinek nem tetszik, nyugodtan lehet töröltetni, nem fogom rajta elsírni magam.
2010. dec. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
Egyértelmű magamra vettem, mivel úgy szólt a válasz. :))
2010. dec. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!