Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Mit szerettek egy...

Fiúk! Mit szerettek egy lánynak mennyi időnte legyen új szvettere vagy nadrágja?

Figyelt kérdés
csak mert,félek hogy a fiúk szerint ritkán van új cuccom...
2010. dec. 19. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

irigylem a gondjaidat.....szerintem a fiúk nagy mértékben tesznek rá,hogy mikor vszel új ruhát,ha meg nem,akkor igen-igen korlátoltak.Egy új fölsőt még csak-csak észrevesznek,de egy új nadrágtól ne várj bókrohamot.


18/L

2010. dec. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem vagyok fiú, de sztem a srácok azt nézik, hogy mennyire vagy csinosan és ízlésesen felöltözve egy csaj, nem azt, hogy milyen gyakran vesz magának új rucikat. Egyébként pár alapdarabból teljesen változatos ruhákat lehet kreálni :).
2010. dec. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

én kb. évszaknak megfelelően veszek új nadrágot...(nem minden hónapban vagy héten)

októberben vettem 2 új farmer,szeptemberben szintén 2

és ezt hordom :) addig amíg jók (megmaradtak a régi nadrágjaim azokat is feltudom venni így minden nap feltudok venni másmilyen nacit hétvégén meg ki tudom mosni őket)

szerintem a fiúk nem figyelik mikor veszel új nadrágot fel

vagy te minden nap megfigyeled melyik srácon mikor van új ruha?:)

én nem szoktam figyelni azt se hogy napról napra kivált ruhát :)

2010. dec. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Te vagy az, aki szerint mindenki gáz, aki nem vesz hetente új cuccokat? Komolyan, mennyi idős vagy?
2010. dec. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
17 éves nagyok:P és nem gáz csak kérdeztemO.o
2010. dec. 19. 15:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se figyelik a fiuk! Inkabb az erdekli oket, ami alatta van, de most komolyan! Egy lany elobb megnez egy masik lanyon egy (uj) ruhat, mint egy fiu. Csak a noknek szamit az oltokodes...
2010. dec. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

2 ugyanolyan hülye egy időben, egy helyen ritkán fordulhat elő, úgyhogy kár volt 2x feltenni hasonló kérdést xD

2010. dec. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És nem tudom, van-e még valaki, aki használja az "időnte" nem létező kifejezést. Nem gyanús amúgy, hogy aláhúzza a böngésző?
2010. dec. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

OFF:

Lebuktááál! De sz×r vagy... :D

2010. dec. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!