Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti mennyi időnte...

Lányok! Ti mennyi időnte vesztek új szvettert és új nadrágot?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 12:33
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%

Én nem hordok nadrágot, max. heti egyszer csak, szóval azt nagyon ritkán.

A szvetter meg nagyon ocsmány magyar szónak. A pulóver se egy gyönyörűség, de na:P Egyébként kb. évente veszek 1-et. Már így is sok van... 22/N

2010. dec. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
OMG!! évente 1et? te hordod a 3éves szvettereidet is? jesszus beteg vagy te? xDxD
2010. dec. 19. 12:54
 3/30 anonim ***** válasza:
92%
juj jesszusom de gáz vagyok ugye?OMFG!!
2010. dec. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem beteg, csak nem divatb.zi. Ez van. Nem lehet mki ugyanolyan :D.


Én kb. évi 4 nadrágot veszek (ritkán találok olyat, ami jól áll... és ebben benne van a hosszú és a halásznadrág is). Felsőt meg havi 1-2-rt szoktam, Szvettert ritkán, mert inkább hordok akármilyen felsőt kardigánnal.

2010. dec. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Én vagy akkor veszek ruhát, ha éppen szükségem van rá vagy akkor, ha úgy gondolom, hogy azt a ruhadarabot akkor és ott érdemes megvenni, mert pl. jó árban van, régen keresek olyat, stb. Nem nagyon tudnám időhöz kötni.

Abban meg nincs semmi, ha valaki évekig hord valamit, főleg ha jó minőségű.

2010. dec. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
86%
Képzeld, te nagyokos, nekem vannak 7-8 éves ruhadarabjaim is, amiket vígan hordok, mert imádom őket, és semmi bajuk. Tudod, nem a kínait kell megvenni, hanem a minőséget, és nem kell 1 év után kidobni... Iszonyat gáz vagyok, húha.
2010. dec. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
77%

Igen, képzeld hordom. Mert nem gagyi szart veszek, ha már veszek valamit, hanem jó minőségűt (ez nem azt jelenti, hogy valami plázamárkás gagyiságot, ugye), és semmi bajuk 3 év után...

Egyébként meg nem hiszem, hogy sok okod lenne bárkit is kinevetni az öltözködése miatt.

2010. dec. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
hát én se kínait veszek hanem a a new yorker jeans club,zara,reserved de akkor se hordok semmit 2 évnél tovább jesszus de bambák vattok:D
2010. dec. 19. 13:29
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Nah mert a New Yorker az nagy minőségXD

Kérdező, ha a hülyeség fájna, te üvöltenél:)

2010. dec. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne vki bamba, ha két évnél tovább hord egy cuccot? Te vagy egy agymosott divatbirka inkább. Nekem is vannak többéves cuccaim, teljesen jó állapotban vannak (persze ami szétmegy vagy topis, azt én is kidobom vagy odaadom vkinek, akinek szüksége van rá), sőt volt olyan ruhám is, ami divatos volt, amikor megvettem, aztán 1-2 év múlva már nem volt divatos, és megint divatos lett 1-2 év múlva...

Az meg más kérdés, hogy lehet, hogy vkinek nincs arra pénze, hogy havonta vegyen magának új cuccokat, vagy éppen értelmesebb dologra külti (utazás, könyv, színház)...

2010. dec. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!