Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem túl csicsás?

Nem túl csicsás?

Figyelt kérdés

Szóval, egy szalagavató ruháról lenne szó

arra lennék kíváncsi, h nem túl csicsás-e, ha van a ruha, a felső és alsórészt egy szalag, masnival választja el, és ha a szoknya rész hasonlóképpen húzott : [link]

azzal a különbséggel, h sima organza anyagból van, semmi minta a szoknyán :)

tehát h nem sok-e ez együtt

bocsi a hülye fogalmazásért, csak nem tudom ezt normálisan elmagyarázni

fontos lenne, előre is köszönöm a válaszokat :)


2010. dec. 20. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon szép ruha szerintem - esküvőre. Szalagavatóra én inkább egy koktélruha mellett voksolnék, de ha neked tetszik és jól érzed magad benne, akkor ne azzal foglalkozz, hogy ki szerint csicsás és ki szerint nem. :]
2010. dec. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

úgy látszik félreértettél, nem ez a ruha, csak ilyesmi húzott lenne a szoknya + masni is lesz rajta, és h az nem csicsás-e

de amúgy keringőre lesz :)

azért köszi a választ

2010. dec. 20. 20:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nem csicsás, nálunk voltak nagyon csicsa ruhák, ez teljesen jó, nagyon szép, még ha nem pont ilyen is, csak hasonló. nyugodtan vegyél fel olyat keringőhöz=)
2010. dec. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oké :) köszönöm :) most megnyugodtam :)
2010. dec. 20. 20:40
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaa, értem. Sikerült végre felfognom teljesen a kérdést. :]

Akkor a válaszom nem, nem csicsás. :]

2010. dec. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%
Nem csicsás, inkább a szalagavató az, ami nem elég komoly szerintem ehhez :) Az egy lazább dolog :)
2010. dec. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!