Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez nem nekem való lenne?

Ez nem nekem való lenne?

Figyelt kérdés
Vettem egy bokacsizmát tulajdon képpen kettőt és mind kettőnek ekkora kábé a sarka [link] szerintetek ez magas egy 14éves lánynak?Vagy még belefér.
2010. dec. 23. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
egyik osztálytársamnak 8cm sarka van ami kb. ekkora. szal..., de sztem tök fölösleges még magassarkúban járni. egy idő után nagyon kényelmetlen. 14/L
2010. dec. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha illik az öltözködésedhez, akkor szerintem oké. Amúgy nem egészséges az ilyen magas sarok (bár gondolom tisztába vagy vele), orvosok azt mondják max 2-3 cm az egészséges. Ja és az sem hátrány ha jól tudsz benne menni, mármint szépen, mert vannak lányok akik nemtudnak járni magassarkúban, és csak hülyét csinálnak magukból, de reméljük te tudsz.
2010. dec. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14 évesen szerintem max a törpesarkú oké, az is ünnepségekre :S
2010. dec. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vicces, amikor egy kislány magassarkúban botladozik.
2010. dec. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
figyuzz, ha tudsz benne járni nagyon jo....és kit érdekelnek az orvosok???????????, mert ez a csizma cool... még 1-szer mondom ha tudsz benne járni tökéletesen joo
2010. dec. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kitérdekelnek az orvosok? elmondom neked, hogy nekem olyan a lábam mint aki világ életében magassarkúban mászkált volna, pedig sose hordtam, ne akard megtudni milyen fájdalmas mennem sok ideig. de igaz, ne érdekeljenek az orvosok, hisz csak hülyeséget pofáznak, semmi igazságtartalma nincs.
2010. dec. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!