Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel karácsonyra?

Mit vegyek fel karácsonyra?

Figyelt kérdés
Megyünk a nagycsaládhoz karácsonyozni. És nem tudom mit vegyek fel.14 éves vagyok.És szoknya semmi képpen sem mert az kénelmetlen nekem.szóval az a kérdésem hogy hol tudok venni csinos felsőket,amin flitter van vagy valami szép minta,és hosszított mert latex gatyához venném. Amúgy pesten. Hova mennyek Westend,Mammut?
2010. dec. 26. 02:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Tyű, kényelmetlen a szoknya? Na az már tehetség. A világ legkényelmesebb ruhadarabja...
2010. dec. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Westend..
2010. dec. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amúgy karácsony van, legjobb tudomásom szerint nincs nyitva semmi.

Elnézést, ha tévedek. =/

2010. dec. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

11:14

Nem nem tévedsz!!

Kedves kérdező!!

Nem ma kéne gondolkodni,karácsony másnapján,amikor semmi sincs nyitva az egész országban,csak a benzinkút!!

Ma mentek karácsonyozni,este,és te hajnali 2óra 16 perckor felteszed ezt a kérdést....

Hát gondolkozz már egy picit!!


Rámold ki a szekrényed,tuti találsz valamit!!

2010. dec. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a flittert inkább tarts meg az útszélieknek, esetleg néhány bulira meg szilveszterre. A családi karácsonyon illik csinosan és elegánsan lenni, de nem értem minek kéne kiöltözni annyira. xD És vásárolni ilyenkor tényleg művészet... Én farmerben, csinosabb felsővel, hosszú csizmában mentem, az összes extra egy strasszos fülbevaló volt részemről. XD
2010. dec. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És ki mondta hogy én ma megyek karácsonyozni. egy szóval sem mondtam. csak szerdán...
2010. dec. 26. 19:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Először is a kérdések végére kérdőjelet szokás tenni, másodszor, nem kell parasztnak lenni, normálisan is lehet közölni. -.-
2010. dec. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát elég logikusnak látszik, hogy karácsony utolsó napja van, te meg karácsonyozni mész. Alapvetően karácsonykor szoktak karácsonyozni. De igaz, én majd májusban szilveszterezek. XD
2010. dec. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!