Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki, ha lány bomber dzsekit...

Ciki, ha lány bomber dzsekit hord?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik acélbetétessel, málhával.Igaz rocker vagyok. De nem ciki? Hiszen férfi kabát.
2010. dec. 28. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
de ciki, az is ciki ha valaki úgy öltözködik, mint egy rocker, főleg ha lány
2010. dec. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szamóca. ***** válasza:
100%
ha tényeg rockerkedni akarnál nem érdekelne hogy ciki-e. vedd fel ha tetszik, és kész.
2010. dec. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Nézd, a férfiak a nőt keresik benned, nem a havert. Ha haver akarsz maradni életed végéig (azért remélem kinövöd egyszer), akkor nem ciki. Ha rockzenét hallgatsz, attól még lehet igényes a ruhatárad. Nem kell mindenkinek a férfiasságra, igénytelenségre asszociálnia ha egy rockzenét hallgató lányra néz. Személy szerint falra mászom az együtteses sima pamutpólóktól, szakadt farmeroktól, zoknitól, bakancstól, hát még a bombertől. Én is rockzenét és metált hallgatok, mégsem láttatom ilyen külsőségek által. Egy nőnek finom cipő, harisnya, finom anyagok valók a testére. Nem ormótlan férficuccok.

24 éves férfi

2010. dec. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hordd azt, ami neked tetszik.


Nem az előző válaszoló szabja meg, mit vegyenek fel a lányok.

2010. dec. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt rockeridőszakom, hordtam málhát, acélbetétes bakancsot, feliratos fekete pólót, de szerencsére kinőttem. Azóta is hallgatok bőségesen metált, rockot és hardcoret, de ha szemben ülsz velem a buszon, meg nem mondanád rólam. És jobban érzem magam nőiesen. De ha Te jól érzed magad benne, kényelmes és tetszik, akkor szard le mások véleményét, én sem másokért változtam, hanem mert így jobban tetszem magamnak. Azért remélem fehér fűzőt nem akarsz még a bakidba fűzni. :)

21/L

2010. dec. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14%

Én is rockot hallgatok és rockernek mondhatom magam, viszont nem hordok börcuccokat, normálisan öltözködöm :)

Fiúkon még jól állhat az ilyesmi, de egy lányon nekem se tetszik...

De te döntöd el mit hordasz.

2010. dec. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki. miért lenne? lányok is hordják.
2010. dec. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!