Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szwrintetek baj az ha egy 14...

Szwrintetek baj az ha egy 14 éves lány magassarkút vesz fel egy héten 1x? (kb.8-10cm)

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Egyáltalán nem baj:) mai világban ezzel már semmi gond sincs és legalább hozzászokik a lábad, nem kell évek múlva is még azt tanulni, h h is kell magassarkúban menni:D vedd fel nyugodtan:)
2011. okt. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

mai világban...


szerintem a szüldeidet kérdezd, h szeretnék egy a lányukat elengedni az utcára abban a tudatban h magassarkúban repeszt :D


volt egy cikk a nőklapjában h a 10enéves lányokat úgy öltöztetik mint a nőket és aztán meglepődnek ha baj lesz. erőszak, emberrrablás, prostitució...

2011. okt. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát nekem anyumék azt mondták hogy oké felvehetek magassarkút, csak ne gyakran, és ha pl egy egyszerű sétára megyek akkor inkább vegyek kényelmesebb cipőt:D
2011. okt. 29. 13:56
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nincs vele semmi gond ha tudod viselni (pl. nem veszed fel kapucnis pulcsihoz/melegítőfelsőhöz, hátitáskához). Meg persze az is lényeges hogy ne úgy menj benne mint aki mindjárt hasra esik, és ne az a nézeted keltsd az emberekben az utcán, hogy "felpróbáltam anya magassarkúját". És tényleg csak ritkán hordjad ha nem akarsz 20 éves korodban a műtőben feküdni a bütykeid miatt. :)
2011. okt. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
14 évesen kislány, minek neki magassarkú? Nem értem, miért támogatjátok!
2011. okt. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Baj-e az, ha egy általános iskolás KISLÁNY felvesz egy 10 centis magassarkút?????

Igen, az.

Bőven ráérsz majd 17-8 éves korodban erre. Nyugi, előtte úgyis csak kiröhögnek a felnőttek, mert süt rólad, higy kislány vagy, és csak felnőttnek akarsz tűnni, botladozol abban a cuccban:) A magassarkúakat NŐKNEK találták fel, nem gyerekeknek!

Nem mellesleg a gerincednek és a lábadnak is nagyon rosszat tesz.

És attól, hogy pl. a mai világban valaki már 13 évesen nem szűz vagy sminkeli magát az általános isibe, az nem azt jelenti, hogy az a normális/követendő példa.

2011. okt. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

A tegnapelőtti, 15:22-es válaszolónak üzenem, hogy a FELNŐTTEK nem röhögnek ki senkit, ettől felnőttek.


Csodálom, hogy manapság az az általánosan elfogadott felfogás (főleg a buta emberek körében), hogy az emberrekl 18 éves korában történik valami "mágia", és utána megváltozik és megtehet dolgokat, amiket eőtte nem. Például onnan kezdve viselhet magassarkút.


Ugyanmár...


Ha úgy érzed, hogy tudod viselni a magassarkú(i)dat úgy, hogy nem nézel ki tőle kiskorú prostituáltnak, és ugyanakkor nem viseled őket túl sűrűn, hogy a gerinced kárára se menjen, akkor viseld nyugodtan. Ha te abban érzed jól magad, akkor ne hagyd, hogy arctalan emeberek ilyen buta érvekkel lebeszéljenek róla :)

2011. okt. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
17l vagyok, és ma kaptam meg az első magassarkúmat (8cm)
2011. nov. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%

14 évesen bőven elég lenne 5, max 6 centi magassarkú, szigorúan NEM miden napra! Ezekkel könnyű, megtanulni, hogy hogyan kell bennük járni. Nekem 16 éves koromig csak az ünneplőcipőim voltak magassarkúak, de egyik sem volt magasabb 6 centinél. Az első "magassarkúmat" 13 évesen kaptam, alkalminak 4,5 centivel. Most 19 éves vagyok és az idei téli bokabakancsom 8,5 centiméter (és nem tűsarkú). Nagyon alacsony vagyok (158 cm), szóval rajtam az emberek észre sem veszik ha nem bámulják külön a lábamat, mert még a 10 centis alkalmimmal sem magasodok az átlag felé (én nem utolsó sorban, tudok bennük járni, mert megtanultam, hozzászoktam).

Nem csatlakozok ahhoz a táborhoz, aki azt mondja, hogy amíg 18 nem leszel, addig 2 centinél többen ne is gondolkozz, de 8, 10 centis cipőcsodákkal ráérsz még, hidd el nekem! :)

2012. nov. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
26%
13 évesen majdnem mindennap ilyen magassarkúkat hordok :D
2013. jún. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!