Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete rövid cicanadrághoz...

Fekete rövid cicanadrághoz alá fekete rózsamintájú harisnyához milyen cipő illik? Csizma?

Figyelt kérdés
Már láttam olyannal hogy lábszármelegítő ezek mellé és deszkás cipő.de sztem az nemjó.Vagy igen?
2010. dec. 30. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:

rózsamintájú harisnyához nehogy deszkás cipőt!

fekete cipő, de ha színes a rózsaminta, akkor olyan színű lábbelit, amilyen szín leginkább dominál benne. az ötletesebb, és nem mellesleg mutatósabb is.

L.18

2010. dec. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

tévedtem nem rózsamintájú

amúgy teljesen fekete

2010. dec. 30. 18:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Színében a teljes szereléshez illő cipő... sztem ha nem nagyon nőies vagy elegáns mintájú a harisnya, akkor mehet a szereléshez sportosabb cipő is, lábszármelegítővel... de a legjobb sztem egy jó bokacsizma, vagy ha nem túl rövid a lábad, egy hosszabb, pl. térdközépig érő szárú csizma, közepes vagy magas sarokkal.
2010. dec. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!