Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Előfordult már veletek...

Lányok! Előfordult már veletek, hogy több harisnyát húztatok a lábatokra, mert nagyon fáztatok a hidegben?

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Volt hogy két nejlont- ez akkor jó, ha tuti nem kell levetkőzni- volt hogy egy sima nejlonra egy kötött comfixet-ez a pasiknak is bejön;)
2010. dec. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Télen még a nadrág alá is kettőt harisnyát veszek fel.
2010. dec. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
persze.
2010. dec. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nálam is kettő a normális , persze ilyenkor szépen ki vannak készitve a világos harisnyák , azt hiszem elég lesz 4 darab, elég vastagok. Persze , a párom is már tudja hogy elfér még 2 jó vastag bugyi is meg talán egy body is. Csak akkor van baj ha a WC-re megyek, 10 perc mindent visszaigazitani.
2010. dec. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet színeseket is egymásra venni?
2011. jan. 1. 10:35
 6/9 nebula ***** válasza:
igen...sokszor...de leginkabb csak feketet feketere..vagy vmi sotet szint borszinure :)
2011. jan. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 harisnyababee ***** válasza:
50%
Ti most vékony hariról beszéltek?! Gondolom nem két vastag (pl 50den és a feletti) harit vesztek fel?! Nekem naci alá simán elég egy 50-60denes hari,viszont vagy egy zoknit, vag egy (vastag)térdfixet veszek fel, és így egyáltalán nem fázok.(A szabadban, de sokszor épületen belül még így is melegem van,ha ennél több valami lenne rajtam az már kellemetlenül meleg és izzasztó lenne...xD)
2011. jan. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Naná!!!!!!!!!Ez szerintem egyáltalán nem ciki.Persze az is fontos, hogy a farmert fölé tudd húzni.Én vékony testalkatú vagyok, és a farmerem streccs, ezért tök könnyen feljön több harisnyára is!Szerintem próbálkozz te is ilyesmivel, ha fázol.
2011. jan. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja és nem vékony harisnyáról beszélek,de nem is vastagról.A kettő között.És ebből húzok magamra 2-őt
2011. jan. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!