Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a pontos megnevezése az...

Mi a pontos megnevezése az ilyen kesztyűknek? (KÉP lent)

Figyelt kérdés

[link]



Nyilván bőrkesztyű, de azon belül milyen megnevezése van? Mármint annak, ami nem vastag, szóval vastag bélés nélküli, és nem csak télen tudom hordani, hanem akár tavasszal is egy adott ruhadarab mellé? Beírom, hogy bőrkesztyű, és mind nagyon vastag, vagy ha vékony, akkor ujjatlan, vagy esetleg az a kimondott "autós kesztyű". Nekem meg mindenképp ujjas kell, néha néha én is egy zakó mellé akarom felvenni.

És ha valaki tudja, hogy pontosan hol lehet ilyet kapni(max 25-t szánok rá), akkor írja már meg légyszíves. Amelyik bőrboltban voltam, nem volt még, de ahol meg varratni akartam, ott minden darab ilyen "öreges" volt, én meg nem tudom elmagyarázni pontosan, milyen is legyen, csak úgy tudom, hogy tetszik-e ha már látom.


Még valami, ha esetleg tudtok képeket is, mármint hogy milyen viselettel hordják, azt is szívesen várom


Köszönöm


2011. jan. 2. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyelj, én 1800-ért vettem valódi bőrkesztyűt, igaz Miskolcon. Elég vékony, hogy tudd hordani tavasszal is, de télre is jó.
2011. jan. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ránézésre bérgyilkoskesztyű :D
2011. jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!