Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pánt nélküli melltartók...

Pánt nélküli melltartók rendesen tartanak?

Figyelt kérdés
mondjuk egy nagy méretű (amit tényleg tartani kell)tart valamit vagy csak azért van h ezekhez a csőpólókhoz, szoknyákhoz fel vegyük?
2011. jan. 4. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
80B-s melleim vannak, tehát nem nagyok. Már ezeket sem tartja meg a pánt nélküli, szerintem nincs funkciója, csak hogy ne látszódjon a mellbimbó át a ruhán...
2011. jan. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a 75 B melleket elég jól megtartja,amelyik alatt szilikoncsík van.A nagyobbat már nem tudom,de egyébként is a csőtoppokat kis mellűeknek találták ki.
2011. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
akkor egy 70Est nem nagyon tartja? az lényegtelen h csőtopot kinek találták ki, én nem hordok csak h valamit irjak...:D köszi a válaszokat
2011. jan. 4. 20:01
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak ez az egész kérdés úgy jött át számomra,hogy te egy nagy mellű lány vagy és szeretnél ilyen melltartót.Amúgy igen azért találták fel,hogy csőtoppokhoz vegyük fel,nem tart úgy mint egy rendes pántos melltartó.
2011. jan. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
pánt nélkülit nem csak csőtoppokhoz lehet felvenni, van másik 300 ruhadarab ami pánt nélküli.
2011. jan. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

a csőtop meg egy példa volt a 300 ruhadarabból, ne ezen akadjatok fel

2011. jan. 5. 11:39
 7/10 anonim ***** válasza:
most miért engem "figurázol" ki? mikor én nem is hozzád szóltam kedves kérdező, hanem az előttem íróhoz.
2011. jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
bocsi akkor legközelebb ird oda h nem is nekem irsz, meg nem csak neked hanem azoknak irtam akik a csőtopon leragadtak, lényegtelen nem arra vagyok kiváncsi h kinek találták ki vagy milyenek vannak hanem h tart e a pántnélküli?
2011. jan. 5. 20:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem eléggé lógnak a melleim (nem nagyok, 80B), sajnos, de találtam olyat, amely jól tartja a Triumphban.
2011. jan. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem tökéletesen megtartja. ha van rajta belül ilyen "tapadókorong".
2011. jan. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!