Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendelt valaki már az Otto-tól...

Rendelt valaki már az Otto-tól? Mik a tapasztalatok? Milyen minőség?

Figyelt kérdés
Az Otto-tól szeretnék rendelni több terméket, de félek az internetes vásárlástól, mert kép alapján nehéz eldönteni, hogy milyen anyga stb. Rendelt már valaki tőlük?
2011. jan. 5. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Rendeltem két női felsőt. Az egyik (műszálasabb)nagyon gyorsan kibolyhosodott, a másik (pamut, fekete) pedig gyorsan kinyúlt és kifakult, úgy, hogy az előírásoknak megfelelően mostam őket.
2011. jan. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

rendeltünk 5-6 cuccot pár éve tőlük.

Volt 1-2 hatalmas átcseszés - pl. fotón rohadt jól kinéző farmer, és egy szép dzseki. A dzseki nem is dzseki, hanem iylen esőkabát-anyagból összetákolt teljesen béleleteln széldzseki, a farmer rossz szabású.

Akkor volt a különbség, mintha egy sztárszabó tervezné, csinálná a fotón lévőt, és egy életében először varró azt, amit postán megkapsz.

Óriási különbség, a gatyát csak akkor hordtam, mikor alapból is rossz napom volt és az se érdekelt, hogy nézek ki, a dzsekit még sose.


Volt 2-3 bői felső is, azok ugyanolyanok, mint a képeken.


De úgy tudom, Budapesten van egy Otto bolt, ahol mindent élőben is megnézhetsz, egy nagyon kövér ismerősöm egyszer azt mondta, onnan veszi az összes gatyáját, jól néznek ki.

2011. jan. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem! Ettől féltem, hogy a minőség gagyi. Biztos vannak olyan darabok amelyek nem okoznak csalódást, de nem szeretnék lutrizni .... A húgom Németországban lakik és Ő gyakran rendelt az Ottótól, és úgy csinálta, hogy egyszerre nagyon sok cuccot rendelt (alig bírta felvinni a lakásba a futár), de háromnegyedét mindig vissza küldte.
2011. jan. 5. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!