Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Így is törvénybe ütköző?

Így is törvénybe ütköző?

Figyelt kérdés
Lehet hogy nem ide kéne rakni a kérdést (ha valaki akarja átrakathatja). Egy divatblogot szeretnék indítani és lenne egy olyan ötletem hogy néha ha nagyon (nem) tetszik valami egy emberen (ruha) akkor azt lefotózom és felrakom a honlapra. Ez így elvileg törvénybe ütköző de kitakarnám az arcát. Így is az lenne??
2011. jan. 6. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
elég mocskos dolog lenne, nem gondolod? kicsit sem vagy felszines. ennyire unatkozol?
2011. jan. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
esetleg megkérhetnéd hogy hadd fotózd le, mert megfogott valami az öltözékében és szeretnéd fölrakni a divatblogodra.:D de ha vki aki bénán van felöltözve és megtalálja a blogodat azzal h milyen gáz a ruhája, akkor már elég morci lesz>:( :D
2011. jan. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, mivel valszeg nem azért raknád fel, mert olyan tucat... vagyis felismerhető és az máris képmással való visszaélés.

Amúgy meg komolyan, ne ilyenekkel foglalkozz, mert ha valaki rájön ki vagy és szúrod a szemét, te jársz rosszul.

2011. jan. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
örülj, hogy neked apuci megvesz minden szart amit kérsz, mig más mondjuk a tesoja kinott ruháját hordja. te meg gunyt uzol belole. gondolkozzál már.
2011. jan. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Bocsánat hogy megkérdeztem. -.-"

Apukámat pedig nem ismerem, arról nem is beszélve hogy már 27 vagyok.

2011. jan. 6. 18:12
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem törvénybe ütköző, ha nem felismerhető az ember.

Ennyi erővel egy emberekkel teli térről sem lehetne képeket felrakni...

Egyébként amennyiben nem az egyedien vagy extravagánsan öltözködőket akarod fényképezgetni, akkor jó ötlet :D

2011. jan. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha kitakarod az arcát semmi törvénybeütköző nincs benne. A borsa.hu-n egyébként pont ugyanezt csinálják.
2011. jan. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is ezt akartam említeni hogy borsán is ez megy (:
2011. jan. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
illetve néhány kevésbé színvonalas női lapban is van menő/ciki vagy ilyesmi elnevezésű rovat, ahol szintén az "utca emberei" vannak lefotózva,persze az arcuk ki van takarva
2011. jan. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
van pár olyan oldal nem kis népszerűséggel akik ilyen és sokkal durvább módon találnak meg embereket, csak ők profin rejtik el magukat, hogy kicsodák is, nem véletlenül:) Tegyél le az ötletről
2011. jan. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!