Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit szoktatok felvenni?

Mit szoktatok felvenni?

Figyelt kérdés
Szeretek b.nőimmel kijárni péntekenként sétálgatunk megiszunk valahol valamit...de annyira unalmas már a farmer,csizma,póló,kabát.:S De viszont kiöltözni nem akarok mert nem discoba megyek.Csak szeretnék valami csinosat is meg nem unalmasat..Ti mit szoktatok felvenni ??
2011. jan. 7. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:

ilyenkor télen csak a szoknyában lehetsz feltűnő, nőcis, hiszen a kabát mindent takar.

vegyél egy térd körüli szoknyát, aztán hordd szép, mintás harisnyával, vagy ha a szoknya feltűnő, akkor egyszínűvel, és magassarkú csizmával.


attól még nyugodtan kiöltözhetsz, csak mert hétköznap van.

nemcsak diszkóba lehet, nem is értelek.

2011. jan. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát én kiöltöznék csak hogy faluban élek...és itt ha már valaki kimegy szoknyába az "k***":S szóval ezért nem öltözök ki :(
2011. jan. 7. 13:28
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

ne törődj velük, csak az irigység beszél belőlük.

amúgy nem hiszem, hogy ezt gondolnák, az idősebb generáció szinte egész életében szoknyában járt, a vénasszonyok nemigen hordanak nadrágot.

ha miniszoknya lenne, akkor érthető lenne, hogy megjegyzésekkel illetnek, ami akkor sem helyes, de egy térd körüli szoknyahosszal nincs semmi gond, az olyan diszkrét, még a legelvetemültebb, prűd banyák sem szólhatnak semmit.

2011. jan. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Póló helyett vegyél fel valamilyen szexi toppot.
2011. jan. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor mindig kicsit jobban kiöltözöm, mint amúgy:)

Frizura, visszafogott smink, kalap, csinos felső, acélmerevítős fűző, térdig érő/hosszú szoknya, harisnya, fűzős bokacsizma, szövetkabát, csipkés sál :)

Szerintem te is vehetsz nyugodtan szoknyát 2 harisnyával mondjuk, az mindjárt jobb, mint a nadrág:)

2011. jan. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja és tényleg ne foglalkozz a nyanyákkal, hát az ő kedvükért öltözöl? nem:D ha beszól valamelyik, meg kell szépen mondani, hogy a bözsinéni meg foglalkozzon a saját dolgával :D
2011. jan. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát nem az idősek mondják ezeket hanem az olyan korosztály mint én :S...és akkor egyből az van hogy húú ez mekkora k***wa mert felvett csizmát szoknyával :(.. de nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat :)) sokat segítetetek :)
2011. jan. 7. 15:31
 8/10 anonim ***** válasza:

a többi csaj egyszerűen csak irigyelné a bátorságodat.

meg féltékenyek lennének, hogy ők nem olyan csinosak.

a barátnőid biztos nem mondanának ilyet, a többiekkel meg ne foglalkozz.

a fiúk 100%, hogy emiatt nem neveznek senkit k.rvának.

2011. jan. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 o.w.a. válasza:
Én is szembesült anno ezzel a problémával, de felvettem a szoknyát és sokan megdicsértek, az osztályfőnököm pedig azt mondta, inkább legyen valaki mindig túlöltözve, mint alul és ő aztán egy igazán stílusos nő volt világ életében;)Ha kevésbé akarsz kiöltözni, szerintem hordj egyszerű szabásvonalú szoknyát (H vagy A vonalú, fodor, csipke nélküli) minta nélküli harisnyát, egy hosszú láncot, valamilyen gépi kötött pulcsival.Vagy kelts feltűnést egy új frizurával, esetleg sminkkel;)Sok sikert:)
2011. jan. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem farmerrel és egy csinos blúzzal és érdekes kiegészítőkkel(pl:érdekes sál,nyakánc,öv) nagyon jól néz ki egy hétköznapi szerelés.Ja és magssarkú csizmával, de ha nem szereted akkor lehet más cipő is :)

remélem segítettem :)

2011. jan. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!