Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruházati boltokat...

Milyen ruházati boltokat tudtok amik nem kínai árukat árulnak?

Figyelt kérdés

Ha tudtuk a boltról véleményt, akkor kérem írjátok le azt is:)

Ha meg nem, akkor csak pár bolt nevét.


2011. jan. 7. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
senki nem tud ilyet...:DD
2011. jan. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

turkáló xD

(de nagyrészben igaz)

2011. jan. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem az a lényeg hogy egy bizonyos bolt kínában gyártatja a ruháit, és a cég nem kínai, vagy hogy a cég kínai-e? a legtöbb ruha kínából van erről nincs mit beszélni vagy ha neked az india, török, malájziai stb ruhák megfelelnek menj el a h&m-be de szerintem ezen azért nem múlik..

ha valaki egy ruhát lekínaiz, azt azért teszi mert egy márka másolata stb. de szerintem ha egy márkátlan ruhadarab kínából való és nem az a jellemző kínai ruha akkor nem baj.

az ilyen nagyon jellemző kínai áru ami szerintem eyáltalán nem divatos, nem szép és undorító is ..hűát képet nem találtam..az ilyen balatoni boltokban szokott lenni..ahol van papucs fürdőruha stb és ott szokott lenni mindenféle ruha na azok undorítók!

de ha egy bershkáról c&a-ról kiderül hogy kínai ruhák attól még ne parázz be.

2011. jan. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!