Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg divatba fog jonni az...

Tényleg divatba fog jonni az acélbetétes bakancs?

Figyelt kérdés
Magyarországon ugyan még nem annyira, de kulfoldon egyre tobb divatos embert lehet látni acélbetkosban. És régebben ugye a tornacipo is a rockereké volt, most meg mindenki abban szaladgál. Szerintetek elképzelheto, hogy néhány év mulva a bakancs ugyanigy divat legyen?
2011. jan. 9. 11:42
1 2
 1/16 böiler ***** válasza:
80%

Szerintem nem. Nem tartom valószínűnek, hogy ezt is átvegyék más szubkultúrák. Bár franc tudja. Régen a tornacipőnél mindig diszkós ott oltogatta a rockereket, most meg már... :D Vagy a punkokat a tarajuk miatt, aztán suliban egy csomó diszkósnak van taraja. De szerintem a bakanccsal nem fog ez történni.


"...Külföldiek majmolása

Magyar diszkósok repertoárja

Egyiknek sincs egyénisége

Lopott mozgás lopott zenére


Kinézetük olyan, mint a punkoké

Akiket megszóltak szép, színes hajukért

Pár éve volt ez, feledve már

Bakancsban jár a diszkókirály..."


Bár én bakancsos diszkóst még nem láttam. :D


17/F

2011. jan. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%

épp a napokban volt az RTL-n egy divatműsor, ahol a bakancsot, mint új divatot mutatták be.

Hogy acélbetétes... ? a jó minőségű bakancsok nagy részében az orr rész kap egy erősítést, vagy acél, vagy műanyag. De ez kívülről nem látszik, igazán nagy szerepe nincs a hétköznapi viseletben.

2011. jan. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 böiler ***** válasza:
84%
Az beszarás. Hála Istennek mindent átvesznek, ami miatt lenézik a rockereket/punkokat/skineket. Durva. :D
2011. jan. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
az elkövetkező 100 évben tuti be fog jönni.
2011. jan. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Cakkcakk válasza:
68%
Ez de durva! Én nagyon remélem hogy nem! A rockerek nem véletlenül hordanak bakancsot, annak jelentése van! Na ha ezt lemajmolja a sok divatmajom, hogy különböztetik meg magukat? Én nagyon szeretem a bakancsomat, de ha tényleg divatba jön, hótziher hogy nem fogom hordani! >:@
2011. jan. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%

Ha bejön a bakancsba, megverem az összes kib@szott divatszolga csicska f@szfejet/hülyep!csát, aki fel meri venni.

Nő vagyok, de engem mérhetetlenül felbőszít, amikor a rockerektől/metálosoktól/punkoktól/gothoktól lopkodnak ezek az utolsó ízléstelen senkiháziak ötleteket.

A gimis osztályomban régen elértem, hogy senki ne merjen felvenni tornacipőt... :D

2011. jan. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

Amerikában már szerintem nagyon sok tini hord. :S Hála a kis hannah montanának -.-"


[link]


[link]


[link]

2011. jan. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

böiler, az idézetért ment a zöld kéz^^ Barackca, ha nem tévedek:)

Egyébként nagyon ajánlom, hogy ne legyen divat, bár, ahogy halad a világ...:/ Erősen valószínűnek tartom. Hála (többek között) a kis Disney-üdvöskének-.-'

2011. jan. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

Ez teljesen nevetséges...

Gondoljatok bele, eddig lenéztek ( a divatmacák/hapsik), ha tornacipőt vettél fel, bőrkabátot hordtál, a bakancsért meg még meg is köveztek volna. Most meg ?

Minden kis tini tornacipőben és bőrkabátban rohangál, mert ez menő.

Ha betkós is az lesz, én kifutok a világból. Azért nehogymár...

2011. jan. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

Anno a szakadt nadrág, a tornacipő, és a taréj és fikázott dolog volt, most meg minden 2. embert ugyanezzel a kombóval látsz az utcán... elég szánalmas. :D A tornacipőimet eladtam... Kíváncsi vagyok, tényleg divat lesz-e... :D Elég... nem tudom, én erre nem találok szavakat.

18L

2011. jan. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!