Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek az milyen, hogy...

Szerintetek az milyen, hogy ha suliba sport melltartót hordok? (Lent)

Figyelt kérdés
De csak azokon a napokon amelyeken van testnevelés óra, mivel ha sima melltartót hordok akkor fáj a mellem futás közben.
2011. jan. 9. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Hátha neked az a kényelmes , akkor szerintem oké ! Mindenkinek olyat kell hordania , ami kényelmes : ) ! Amúgy meg ha zavar , akkor vedd át csak tesire biztos van valahol WC és akkor ott áttudod venni és nem is néznek meg ... : ) Nálunk azt szokták ;)
2011. jan. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha neked kényelmes, hordd. Én nem bírok benne megmaradni, bár nekem nincs is tesim, éves felmentésem van belőle... :D

18L

2011. jan. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi baj, azt meg jól teszed, hogy testnevelés órára ilyen melltartót viselsz.

Viszont ahogy az első írta, szerintem is kicserélhetnéd akár tesi óra előtt, aztán meg vissza.

De ha neked kényelmes egész napon át, akkor bátran viselheted.

2011. jan. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75e-s melltartót hordtam pár éve, azóta fogytam, szóval arányaiban kisebb lett. nem volt kényelmes nekem sem, a sima melltartó. legalább nem kezd lógni...
2011. jan. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én egész nap elhordom. kutya se látja, senki meg nem mondaná, hogy az van rajtam. sőt, szebbek benne a melleim, mert jobban tart, de ez adottság kérdése

22/L

2011. jan. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!