Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vásárolhatok szexis...

Hol vásárolhatok szexis kismama fehérneműt, és ruhát?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni kismama ruhát, fehérneműt, de annyira rosszul néznek ki, 21 éves vagyok és nem akarok igénytelen ruhákba járni. fotózáshoz kellene szexis fehérnemű, valakinek valami ötlete, olyan ruhák vásárlására ami tényleg jól néz ki és divatos. köszönöm!
2011. jan. 11. 10:04
 1/2 anonim válasza:

legegyszerűbben a brendonban,bár azok inkább kényelmesek,nem a szexi jelző jut eszembe róluk,és elég drágák is...

ezt nézd meg:

[link]


én 23 éves vagyok,38 hetes,terhességem idején is voltam fehérneműmodell,a legutolsó képeim kb két hete,36 hetesen készültek,rám ugyanolyan csipkebugyit adtak,mint amit a nem terhes nők hordanak... (nem híztam,a hasam se lett nagy...genetika)

szerintem amíg kényelmesek a régi bugyik,vagy ha egy-két mérettel nagyobbat vásárolsz,az is tökéletes,igazán szexi kismama fehérneműt magyarországon nem lehet kapni...sajnos


amúgy fotózáshoz az f§f fehérneműi nagyon dekoratívak,nagyobb méretben is vannak,szépen tartják a mellet,és a francia bugyik nagyon csinosak,főleg egy kismamának...cél hogy diszkréten legyen szexi...

és nem utolsó szempont,hogy nagyon jó az áruk,viszonylag olcsók,így többet tudsz venni,és változatosabban tudod variálni őket...

viszont azt tanácsolják nődokik,hogy lehetőleg ne hordjunk merevítős melltartót,mert állítólag összetöri a tejcsatornákat,persze gondolom ennek már csak a vége felé van jelentősége...úgyhogy ha ilyet vennél,csak a fotózás idején hord inkább :)

remélem tudtam segíteni :)

2011. jan. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Noja82 válasza:
Szia! Én a C&A-ban láttam kismama cuccokat, amik divatosak, elég jól is néznek ki, bár azt nem tudom, hogy van-e fehérneműjük is. Illetve Ausztriában a Promodban láttam meglepően szép és divatos, mondhatni szexi ruhákat, fehérneműket. Azt nem tudom, hogy a magyarországiban is van-e.
2011. jan. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!