Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan turkáló Nyíregyházán...

Van olyan turkáló Nyíregyházán ahol szokott lenni/ volt már acélmerevítéses fűző?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerinted van ember, aki kidobja a több 10.000-es acélmerevítős fűzőjét? Max utánzatot fogsz találni.

Annak meg ne dőlj be, aminek az elülső kapcsa valami gagyi fém, a többi meg műanyagmerevítő, és megpróbálják acélosnak elpasszolni!


De jó áron vehetsz újat a corsets-uk.com, az extil.hu és a corset4you.com (akciók) oldalakon.

2011. jan. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Épp most rendeltem egy ilyen gagyi fém elejű fűzőt Angliából, de a célnak pont megfelel. Amúgy tudtam, hogy nem igazi merevítőkkel van tele... DE igen, szeretnék egy igazit is, csak félek megrendelni azokról a helyekről, amiket te is említettél, mert hiába akciós, akkor sme olcsó, és lehet nem is bírnám 10 percnél tovább... :/
2011. jan. 11. 13:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én csak fűzőben megyek ki manapság már az utcára, és hidd el, én sem azzal születtem:)

Kb. egy éve vettem az elsőmet, de nagyon megszerettem őket.

Amúgy attól függ, mire kell, mert szerintem a gagyik nem jók semmire. Sokkal bénábban állnak, mint az acélmerevítős (igazából minősíthetetlenül röhejes a valódihoz képest), hamar tönkremennek (max. 1 év), ehhez képest az acélmerevítős egy életen át jó. Ár/érték arányban nagyon megéri + azzal karcsúsodni is lehet, na meg gerincferdülésre sem utolsó.

2011. jan. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Persze, ebben igazad van. Csak ha veszek 3-4 "gagyit" egy igazi árán, akkor nem lesz olyan unalmas, mintha csak egy-két igazim lenne. Bár neked már biztos több van, ha minden nap hordod, én csak majd alkalmanként szeretném. :)

De először még ezt a Kínában gyártottat is meg kell szoknom, mert egyelőre még ebben is légzési nehézségeim vannak. :)

2011. jan. 11. 14:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Le kell fogyni nem takargatni magad. És nem lenne légzési nehézség.

18/F

2011. jan. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Semmi baj az alakommal, de jó lenne, ha nem szólnál hozzá olyan témához, amihez fingod sincs...
2011. jan. 11. 19:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves 3... én 176/55 vagyok, mégis fűzöm magam............ nem a túlsúlyosak kiváltsága, sőt...ettől még nyugodtan tetszhet bárkinek a darázsderék pl...
2011. jan. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!