Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Duckó lányok! : ) Van mélyülep...

Duckó lányok! : ) Van mélyülepű gatyátok? :DD

Figyelt kérdés
Mert olvastam egy újságban h a duckóknak nem áll jól, de nekem nagyon tetszik! :( :S
2011. jan. 11. 15:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nekem van, és mindenki szerint nagyon jol áll, pedig nem vagyok egy csontváz.. sőt..xd
2011. jan. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát igazából fel kell próbálni szerintem, de biztos, hogy fontos, hogy milyen színű, milyen anyagból van. Pl. ne legyen fényes, selymes anyagú, és inkább sötétebb színű legyen. Függ attól is, hogy hol van rajtad a plusz súly mondjuk.
2011. jan. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :))


Leginkább a hasamon van. :S

2011. jan. 11. 15:26
 4/15 anonim ***** válasza:
nem vagyok egy nádszál, de van, és jól áll. nekem is főleg a hasamon van felesleg, de mivel magas derekú, eltakarja. ja, és farmerből van.
2011. jan. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez senkinek sem áll jól..
2011. jan. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
van:D
2011. jan. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Van és szerintem tök jól áll...mondjuk rajtam kívül senkinek sem tetszik:))Szóval nem hinném,hogy a mi testalkatunknak lett kitalálva...ezért csak óvatosan az ilyen ruhadarabokkal:)
2011. jan. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

szerintem is kevés embernek áll jól...meg mindenkinek az van kb (és már nem is divat)..de ízlés dolga

de a kérdésre válaszolva és is hasban vagyok "telt" :) próbáltam bershkában még anno mikor bejött, de nekem nem állt jól szerintem...

mondjuk kép alapján jobban meg lehet állapítani hogy jól áll-e, mint így hog jól állna-e :)

2011. jan. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Milyen az a mélyülepű gatya? xD
2011. jan. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


Utolsó, jó vagy! :DDD

2011. jan. 11. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!