Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol van Budapesten olyan...

Hol van Budapesten olyan turkáló, amiben tényleg minőségi, divatos ruhák vannak inkább vintage stílusban?

Figyelt kérdés
sokat kerestem , de sehol nem találtam egy oylan turkálót , ami tényleg nagyon jó minőségű ruhákat árul , amik nincsenek agyonhordva ! Hallottam ,hogy vannak oylan turkálók is , ahova párszor hordott ruhák vannak ! Ezeket hol találhatnám meg ?
2011. jan. 12. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Háda!

keress rá a neten, én csak ott vásárolok, senki nem mondaná meg rólam, hogy használt ruhákat hordok, nagyon szépek, egyik sem bolyhos, vagy szakadt.

ja, és nagyon jó minőségű anyagból vannak.

2011. jan. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első válaszolóval egyetértek,de igazából ez attól is függ,hogy mikor cseréltek árut a boltok vagy mennyire volt jó a behozott ruha bár szerencsére a legtöbb helyen gyönyörű használt ruhát kapni,azt azért jó tudnia mindnekinek,hogy a legtöbb helyen ruha válogatásnál sok mindent kilopnak......leginkább a nagyon extra darabokat.

Egy kereskedő.

2011. jan. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szia! Az üllői úton van egy turi, nagyon jó. Én például esküvőre vettem alkalmi, friss csomagolású ruhát. Angol ruhák vannak főként, nekem nagyon bejönnek.
2011. jan. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A Háda üzletek - bár valamivel drágábban, mint a többi turi - nagyon minőségi, szép és egyedi darabokat árulnak.


(... Godness, ez a mondat, mintha a Háda megbízott promóciósa lennék, pedig csak vásárló vagyok... :D)

2011. jan. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor mindannyian a Hédát ajánljátok ! Itt kilóra vagy darabra kell fizetni?
2011. jan. 12. 20:19
 6/8 anonim ***** válasza:
kilóra.
2011. jan. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem kilóra, bár a győri hádában darabra kell
2011. jan. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hádából láttam kilósat és darabosat is. Üzletfüggő :)
2011. jan. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!