Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Illik a piros-fekete kockás...

Illik a piros-fekete kockás rakott miniszoknyához a rózsaszín felső piros felirattal?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
NEM!
2011. jan. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
NEEEE!!!
2011. jan. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Oké, akkor gratuláljatok, mert ma így voltam, és nem tűnt fel semmi, csak most este, ahogy vetkőztem, hogy mintha valami nem stimmelne. Szoktam kínlódni a "mi illik mihez" -kérdéssel, de most ennyire bakot lőttem volna? Nagyon gáz volt? Nemár...
2011. jan. 12. 20:37
 4/10 anonim ***** válasza:
erz így tök ízléstelen, főleg a rózsaszín felső piros felirattal, nem is megy össze a kettő:O:O:O
2011. jan. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
rózsaszín és piros együtt? jaj.
2011. jan. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ehhez a szoknyához egy egyszerű fehér felsőt tudok elképzelni, de semmiképp rózsaszínt. a rózsaszín és a piros nem megy egymáshoz, az én véleményem szerint.
2011. jan. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Grat, neked sincs ízlésed:)

Amúgy ilyen szoknyához vagy fekete vagy fehér felső. Egyszínű, felirat nélküli.

Mintással sosem veszünk fel mintásat, és pirossal sem rózsaszínt. BLöeehh.

2011. jan. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is az a véleményem, hogy a rózsaszín és a piros nem illik össze. Még a bordós árnyalat hagyján, de a piros nem. Ez a szoknya jó lett volna egy sima, egyszínű fekete vagy piros, esetleg fehér felsővel. Szerintem legközelebb valami ilyen összeállítást próbálj összeállítani. :)

20L

2011. jan. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Gratulálok! :D

Hát van olyan eset, hogy jó együtt a két szín, de nagyon el kell találni az árnyalatot. És ilyen esetben, feketével és kockással együtt tényleg kizárt, bocsi. :S

Amúgy milyen szoknyád van és hol vetted? Főleg ha rakott szoknya, tudnom keeeeeeeeeeeeeeeell!!! :D

2011. jan. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
utolsó! cosmosba most vannak egész jók, akár (téli)rövid illetve csizmanadrágok!
2011. jan. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!