Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményed a Bershkáról?

Mi a véleményed a Bershkáról?

Figyelt kérdés

lányok válaszát várom legfőképp, kort is írjatok.

szerintetek milyen az ár, kiszolgállás, a ruhák, stb?

kort is lécci

meg hogy milyen gyakran mentek oda és egy vásárlás alkalmával általában hány ruhát vesztek onnan?


a ruhatáratok hány része van onnan?


2011. jan. 12. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia...Fiu vagyok...

Sorjában válaszolok...Az ár az teljesen ok. ;)

Kiszolgálás...hát..Engem szoktak néha idegesiteni amikor elirnak valamit vagy akármi..És nagyon se*gfejek az alkalmazottak mert ha felprobálok egy nöi nacit egyböl cikiznek..Hát menyjenek a jo****... ;)

A ruhák fiuba mostanában nem a legjobb ezért mostanában zarába és pull ba vásárolok de ha otsincs akkor rendelek.. ,) Én kb hetente benézek és ha van mit akkor tizezreket ott tudok hagyi..Eddig amit othagytam legtöb az 60.000 vaalamenyi volt... ,) Nekem a ruhám 15%-a mert sok helyröl vásárlok...és sokszor külföldröl rendelek... De van pár ruhámm .;) Johely ez a lényeg.. Nyáron érdemes oda menni.. ,) 15/f

2011. jan. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én régebben szerettem a bershkát,mostmár kevésbé.szerintem nagyon drága, egy sima felsőért elkérnek 3-4 ezer forintot,és nem is olyan jó minőségű.ennek ellenére ott is ki lehet fogni jó dolgokat.nekem van onnan egy farmernadrágom,ezt nagyon szeretem,meg 2 nyári csőtoppom,kb. ennyi. L/17
2011. jan. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
imádom :D szinte csak onnan veszek ruhákat.
2011. márc. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!