Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a bőrnadrágr...

Mi a véleményetek a bőrnadrágról? Melyikőtöknek volt? Hogy érezte magát benne? Műbőr, vagy valódi bőr? Melyik magyar híres sztáron láttatok bőrnacit?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 00:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a bőrnacimat,ráadásul bélelt és egyátalán nem fázok benne.Az enyém testresimulós,és magasszárú(magassarkú)csizmával hordom,a bőrkabim térdig ér,és hatalmas rókaszőr a gallérja:-)...és a kabim is bélelt.
2011. jan. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem a bőrnarágokat. Egy Miss Sixty bőrnacim volt, amit sajnos kihíztam, így eladtam.
2011. jan. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%

Van bőrnadrágom, kényelmes, tartós és szexi, de amit a mostani plázanők csinálnak az elég szánalmas, a bőrnadrághoz acélbetétes vagy valami rockercsizma való nem ezek a platformtűsarkú tipegők.

Lesz.arom a magyar "sztárokat" nem nagyon határozza meg az ízlésemet, hogy melyik majon miben riszál a tvben.

2011. jan. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Off:Én nem lennék büszke,hogy olyan kabátot hordok,ami álatszőrből van.Sőt...

A bőrnadrág meg a rockereken áll jól szerintem,ezek a szűk fazonok számomra túl ribisek.

2011. jan. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11:41!Ha leszarod,minek osztod meg velünk?!15:13!Mindenki úgy hordja ahogy akarja és amivel akarja,a bőrnadrágnak több fazonja van már ha nem vettétek volna észre.Pontosan azért hogy lehessen bakancsal,és magassarkúval is hordani.Ja,és ha már r*bancos:azért a pasik megnézik nem fordulnak el,ha egy hosszúcombú vékony lány egy tesresimuló naciban magassarkúban megy el mellettük,és azt is szeretik ha a nőjük néha r*bancosan néz ki.Maradjunk ennyiben.És én magassarkúban hordom a nacimat mert nekem így tetszik.
2011. jan. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor egészségedre,Te hord úgy nyugodtan...ezért is írtam,hogy számomra ribis,másnak lehet más véleménye.Azt meg tudom jól,ha felvenném a férfiaknak kiesne a szemük a helyéről,mert a fenekem vonala pl. tisztán kirajzoldik,nade kérem...Kit érdekel ki csorgatja rám a nyálát?3éves párkapcsolatom van,ha valamit meg akarok mutatni a páromnak,akkor azt otthon teszem,nem más férfiaknak akarok bejönni.Illetve ennek ellenére,nőiesen öltözködömés szeretek tetszeni,de nem mindegy,hogy azt mondják rám az emberek:"Nézd,hogy kitette mindenét,de meg..sznám"vagy"Nézd milyen szép az a lány"

Ez meg az én véleményem.

2011. jan. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A bőrnadrágban hogy tudom kitenni mindenem?Pf.Jah,és elárulok egy titkot,én férjnél vagyok és a férjemet büszkeséggel tölti el,ha más férfi is megnéz.Nem egy átlagos nő vagyok,aki farmerban,pólóban flangál még otthon sem!
2011. jan. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ez a válasz 42%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 01-13 11:41


osztom,véletlen leszavaztalak,bocsi !

2011. aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!