Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendeltetek mar innen?

Milanna kérdése:

Rendeltetek mar innen?

Figyelt kérdés
Www.Darling222.hu Milyen minoseg? Mennyire felel meg a valosag a kepeknek?
2011. jan. 14. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, 2-szer is, mert gondoltam kipróbálom ezeket a fűzőutánzatokat, mielőtt valódi fűzőt veszek.

Hát mit ne mondjak, pénzkidobás! Szintetikus anyag, a 2. réteg egy vékony, hálós valami csak. Nincs derékszalag, se rendes fűzőzsinór, csak szaténszalag, amivel nem lehet rendesen befűzni. Nincs hátpanel sem (elég igénytelen hatást kelt), az elülső kapocs sem acél, hanem valami nagyon gagyi, könnyen hajló, vékony fém. A csípőrésznél a fűző alja visszahajlik, kidudorodik, borzasztóan néz ki felvéve (2-3 használat után jön ez elő), a merevítők nem bírják a terhelést, hirtelen mozdulatoktól könnyen eltörnek, átszúrják az anyagot. Sajnos mivel az anyag gyenge minőségű, és a varrás is igen gagyi, kínai készítmény, ha az ember megpróbálja tisztességesen meghúzni, egyszerűen szétszakad az anyag a varrás mentén.

Maximum fél-1 év élettartamúak.

Ha a valóság és a képek viszonya alatt arra is kíváncsi vagy, hogy karcsúsít-e, vagy olyan push-up hatást kelt-e, mint a képeken, a válasz mindkettőre nem. A push-up természetesen csak photoshop, a műanyagmerevítő és a vékony anyag nem képes szépen megtartani a melleket. Karcsúsodni pedig egy centit sem lehet vele, hiszen mint mondtam, tisztes behúzástól elszakad, ha meg akkorára húzza az ember, amekkora a dereka, az meg nem karcsúsít. Ja és a valódi fűzőkkel ellentétben a gerincet sem támasztja meg, viszont csak úgy áll valahogy az emberen, ha kihúzza magát, szóval elég kényelmetlen.

Szóval én nem ajánlanám semmi esetre sem, maximum hálószobába mutogatni valónak...

2011. jan. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem igazabol pont az utobbi celra kell :-)

Koszi a valaszt, sokat segitettel.

2011. jan. 15. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!