Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hosszított fazonú, enyhén...

Hosszított fazonú, enyhén áttetsző, háromnegyedes ujjú fekete (fényes csíkos) ing, barna gumis övvel, partiba elmegy?

Figyelt kérdés
Tally weijl-ben vettem, fekete cicanadrággal gondoltam felvenni. Szerintetek jó lenne úgy? Elsősorban 20 éven felüliek válaszát várom!
2011. jan. 17. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Fekete és barna? Nálam nagyon tiltólista. Ha a leggings is fekete, akkor még komor is lesz, valami kicsit színesebbet már, minden buli ugyan ilyen csajokkal van tele, és idegesítő, mikor nem tudom, hogy ez acsaj ment el mellettem 3-szor, vagy másik volt. xD

21/l

2011. jan. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a fekete-barna kombó szerintem is felejtős... azzal viszont semmi gond h fekete nadrág, fekete felső.. inkább más színű övet válassz.

21/L

2011. jan. 18. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én se szerettem régen a barna-fekete kombót...de azt hiszem, hogy lehet jó párosítani..sőt...nekem kifejezetten tetszene még hozzá egy barna balerinacipővel....de h uncsi, az biztos...hétköznapi inkább mint bulis...sztem...

22L

2011. jan. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az inghez volt a világos barna öv nem én találtam ki. Én se szeretem a barna fekete összeállítást, de ez valamiért tényleg jó. Inkább az a kérdésem hogy mivel lehetne felvenni?
2011. jan. 18. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!