Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pasik és lányok válaszát...

Pasik és lányok válaszát egyaránt várom! Kérlek tüntessétek fel a kort és a nemeteket is. Ti felhúznátok egy 4-5 cm magass férfi magassarku cipőt, nem tűsarkura gondoltam hanem normál sarokra?

Figyelt kérdés
PASIK Ti most felhúznátok ha divat lenne és persze kényelmes magassarkú cipőt? A sarka kb 4-5 cm vagy aki szeretné annak magasabb. Nem nőies cipőre gondoltam hanem férfias és kicsit magas sarkú. Nem lenne tüsarkű. Régen a férfiak is magassarkut huztak. TI FELHÚZNÁTOK EGY ILYEN CIPŐT? LÁNYOK VÉLEMÉNYÉT IS VÁROM CSAK TÜNTESSÉK FEL A KORT MEG A NEMET
2011. jan. 18. 19:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha olyasmi amilyet az előbb linkeltek, akkor szerintem az oké. Ha egy férfias magasított csizmáról vagy bakancsról van szó akkor rendben van, de rendes magassarkú az már nem.
2011. jan. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!