Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Fiúk! Nektek ez így...

Lányok! Fiúk! Nektek ez így tetszene? (bővebben lent, légyszi minnél többen írjatok)

Figyelt kérdés

A pizsamámról lenne szó.Nem rég vettem és érdekelne a véleményetek. :P

Nagyjából így néz ki:Rövid ujjú a felsője,vállnál ki van vágva,világos rózsaszín,egy fekete párducfej van rajta kövekkel kirakva,az alja húzott és a mell résznél igaz,hogy kör alakú a kivágása de eléggé kivágott.Az alja háromnegyedes,az egész párducmintás és a színe sötétebb rózsaszín a minták meg feketével vannak rajzolva.

Szerintetek ez milyen lehet?Bennetek milyen érzéseket kelt az a lány,aki ilyet visel?Lehet ez egy szexi viselet alváshoz?Lányok,ti hordanátok?A kiszemeltem jelenlétében ezt szeretném viselni este,aki már rég elmúlt nagykorú. :P

16/L

Kort is írjatok. :)


2011. jan. 21. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem rossz, de attól is függ, milyen célt akarsz elérni....

Ha van "olyan" szándékod, akkor felvehetsz szexibb hálóruhát is... :)

2011. jan. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszi a választ:)

"olyan" szándékom még nincs,csak egy kis figyelemfelhívásra kellene,hogy megtetszek neki. :P

2011. jan. 21. 15:52
 3/10 anonim ***** válasza:
ha csinos lány vagy akkor egy korodbeli srácnak még egy krumpliszsákban is tetszenél :) de igen, ez lehet kifejezetten szexi is, nem csak a ruhán múlik hanem a kisugárzáson, ahogy viselkedsz benne.
2011. jan. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
pont ez az,hogy nem pontosan korombeli
2011. jan. 21. 16:06
 5/10 A kérdező kommentje:
egyébként meg nem vagyok csúnya mások szerint
2011. jan. 21. 16:27
 6/10 anonim ***** válasza:
töröld ki még, és még azt a hozzászólást. engem nem zavar, magadat írod le. látom nem mástól hallottad hogy nem vagy csúnya, hanem beképzelt vagy. én jól elszórakozok rajtad :)
2011. jan. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

ne aggódj te drága,nem vagyok beképzelt és én is jól szórakozom :)

körübelül 13-14 éves lehetsz,úgyhogy rólad ennyit...

2011. jan. 23. 17:27
 8/10 anonim ***** válasza:
hát, már tippelgetésben se vagy jó szívem?:(
2011. jan. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ha meg nem annyi vagy,akkor meg szégyen,ahogy viselkedsz. XO

És nagyon sajnállak,hogy ennyire unatkozol,hogy olyan emberekkel kötöszködsz,akiket nem is ismersz.

Egyébként,ha tudni szeretnéd az ország ötödik legjobb gimnáziumába járok,szóval ne aggódj van egy-két dolog,amiben jó vagyok. XD

2011. jan. 23. 17:56
 10/10 anonim ***** válasza:

ja a nyalásban. hmm. amúgy bocsáss meg hogy ezen az értelmetlen oldalon nem adom az okosat, hogy megváltom a világot. és hogy merem a hétvégémet ilyen oldalon tölteni, jaj ne. azt hiszem hogy ezeken a napokon jó esetben azt csinálok amit akarok. de amit te csináltál, az (is) igen dedós volt hogy úgy fogalmazzak.

addig légy boldog amíg az iskolát koptatod.

2011. jan. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!