Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha ebay-en rendelek, és 0.99...

Ha ebay-en rendelek, és 0.99 fontba kerül a cucc, amit rendelni akarok, és 1 vki 1. 04 fontot ajánlott fel, akkor nekem mennyit érdemes? (holnap este jár le az aukció) Mikor tudom meg, hogy az enyém lett a cipő?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Annyit adj meg, amennyit Neked megér az a cipö maximum.

Ha beteszel 10 fontot, akkor is csak az adott egységgel, vagyis ha jól értelmezem jelen esetben 0,5 fonttal emelkedik.


Én is így vásárolok. Kinézem, átgondolom mennyit ér Nekem és annyit ráteszek. Úgyis csak annyit kell fizetnem, amennyinél lezárul az aukció. Viszont túl korán ne tedd fel rá, mert magad ellen dolgozol, csak felhúzod ifö elött az árat.

Vannak akik vérszemet kapnak, mert ilyenkor ha Ö bead 6 fontot, akkor rögtön Te leszel az elsö 6,05-el.

2011. jan. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem tudom milyen cipő az de nem hiszem hogy ilyen olcsón megúszod :)
2011. jan. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg olvasd el a szállítási költséget is..ne felejtsd el a fizetési költségeket is, ha nincs Paypalod, nagyon drága lehet..
2011. jan. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem csak ennyibe kerül összesen a cipő.. 10font a szállítási költség..

akk az úgy nem jó, hogy 1,5 fontot licitálok?

2011. jan. 21. 18:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztem allits be 1 max-bid-et, annyit amennyiert neked megerne, aztan ha nem ad annyit a tied lesz, ha meg tobbet, akkor...hat akkor annyiert mar nem kellett neked (:
2011. jan. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

az az 1 max-bid 1 fontot jelent?

mert én 1,5-öt ajánlottam.. azt hittem az a font..

és más már ajánlott 1,7et..

2-t akarok majd az aukció lezárása előtt ajánlani..akk most ez fontban értendő,vagy hogy?

2011. jan. 21. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!