Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Acélbetétes bakancsok közül...

Acélbetétes bakancsok közül melyik az erősebb utcai használatra illetve vajon melyikben van több anyag és acél? A 20-25 E Ft os divat (pl Steel stb), vagy egy átlag 10E alatti S1-es (acél orr) vagy S3-as (acél a talpbetét is) munkavédelmi bakancsban?

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát nyilván a munkavédelmiben van a legtöbb acél, lehet tartósabb is. Olyanom viszont nem volt. Én gimis korom óta Martenst hordok, bakancsban papucsban, fél- és alkalmi cipőben is, szerintem ez a legtartósabb. A Getta is jó választás. Steel kicsit gyengébben teljesít de nem rossz,Nekem a legrégebbi bakancsom 12 éves. Semmi baja.
2009. febr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
hát a Steel-t sokan szidják h ilyen rossz olyan rossz én 3 évig hordtam előtte nővérem 2 évig és nem kíméltünk ment a pogó meg ami kell :D szóval szerintem a Steel nagyon jó és megfizethető az ára, persze a Martensek v a Shellysek is nagyon jók csak elég drága kategória. én most spórolás szempontjából Alterego bakancsot vettem de elég rosszul jártam =/ nem olyan szép mint a Steel, az orra műbőr (bőrnek adták) és teli van karcolásokkal horzsolásokkal stb közben tökre vigyázok rá :@ ( a steelre nem vigyáztam, és alig volt rajta vmi ) az S1, S3 szerintem annyira nem jó, az tényleg munkavédelemre van, nem is szépek, meg eleve egy Steel is kicsit nehéz ( sztem nem de van aki panaszkodik rá h nehezek -.- ) de a barátom apujának S3 van és elég nehéz sztem remélem tudtam segíteni :)
2009. febr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!