Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ruhák terén gyűjtögetsz, mint...

Ruhák terén gyűjtögetsz, mint Sarah J Parker a Szex és new york-ba, vagy időnként lecseréled és szelektálod a ruháidat?

Figyelt kérdés

Ha az utóbbi, akkor milyen gyakran?


Én pl. utálok felhalmozni, ezért a megunt darabokat zsákolom, vagy próbálom átalakítani, ahhoz viszont másik kettőt szét kell vágni. :)


2011. jan. 26. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább gyűjtögetős vagyok, de sok megunt cuccot elajándékozok vagy eladok.
2011. jan. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyűjtögetek. Aztán többnyire március, június és október környékén kezdek el szelektálni, mi kell, mi nem kell. Ezeket szoktam elajándékozni, odaadni másnak.
2011. jan. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én először gyűjtögetek. Aztán kb évente egyszer nagy szelektálást tartok. És azoktól, amikről már nem is tudom, hogy mikor voltak utoljára rajtam, megválok. Persze akad, amit egyszerűen nincs szívem kidobni, és 'hátha jó lesz még valamire!' felkiáltással visszateszek.

Egyébként nem kidobni szoktam, hanem a vöröskeresztes konténerbe teszem őket.

2011. jan. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én gyűjtögetős vagyok.... :D:D
2011. jan. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!