Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözzek úgy, hogy...

Hogyan öltözzek úgy, hogy "menő" legyek?

Figyelt kérdés

Tudom, hülye a kérdés, de hát tanácstalan vagyok. Van kb. ezer ruhám, a csőfarmertől kezdve a csövessapiig, néha mégis tanácstalan vagyok, hogy mit vehetnék fel, mert csomószor úgy érzem, hogy nem nézek ki jól. Lehet hogy itt az önértékeléssel van hiba, de mégis, tudtok bármi olyan szettet/szetteket mondani, amivel "totálisanszuperül" nézhetnék ki? Am. elég extrém csaj vagyok, elég sok színes cuccom is van. Hogyan alakíthatnám ki a saját, egyedi stílusomat?

L, 13


2011. jan. 27. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egyedi stílushoz előbb egyéniség kell, meg ötlet, nem mások tanácsa/véleménye/ötletei/stílusa, stb. Eleve problémás, ha a saját stílusodhoz másoktól kérsz tanácsot, mert annyi ötleted nincs, hogy hogy nézzél ki megfelelően.
2011. jan. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A saját stílusod majd idővel alakul ki, nem erőltetés kérdése, hanem idő. Szóval majd te is rájössz, hogy nem minden a divat, és a "menőség" nem függ össze a ruhatáraddal. A divat mindig változik, és nem mindig az a jó, amit éppen a divat diktál. Én minden nap látok olyan lányokat, fiúkat, akik az állítólagos mai divat szerint öltözködnek, és őszintén szólva, kiábrándító. A legtöbb divatmajmoló még maga sem tudja eldönteni, hogy mi áll neki jó, de azért felveszi, mert az a divat. Ettől hánynom kell. És igen, először magaddal kell tisztáznod, hogy miért is nem nézel ki jól. Minden agyban dől el..ha te elhatározod, hogy most igenis szép vagy, akkor mások szemében is megszépülsz ám. (tapasztalatból is mondom)

Ja, és jó, hogy szereted a színes ruhákat, de vigyázz azzal, mert ha túl sok különböző szín van rajtad, még a végén bohócnak néznek.

2011. jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na látod ez az! Lehet valakinek akármennyi ruhája, ha nem tudja őket viselni... Van egy ismerősöm, akinek alig van néhány, mégis úgy kombinálja, szabja magára őket, hogy néha leesik az állam. A stílust tanulni kell, nem venni!
2011. jan. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Teljesen igazatok van. És valószínű, hogy az okozza/okozta a bizonytalanságomat, hogy a sok "nagymenő" ufóként nézett rám, mert más voltam mint ők, szóval nem olyan divatmajmoló... Egyetértek veletek azzal, hogy a stílus majd kialakul, és végülis az ember azt vegye fel ami neki jól áll...:)
2011. jan. 27. 18:25
 5/7 anonim ***** válasza:

A csípő cső gatyádat húzd le térdig úgy, hogy kilátszódjon A TANGÁD ÉS A MELLTARTÓD IS LÁTSZÓDJON KI.



Ne akarj menő lenni, mert az a menő, aki olyan, mint írtam.

2011. jan. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon extrém lehetsz 13 évesen, főleg, hogy ilyen kérdéseket írsz ki... előbb fel kellene nőni, utána talán lesz stílusod...
2011. jan. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Festess szőke melírokat a hajadba, húzzál olyan ruhákat ami kiemeli a popsid, melled. Vegyél pink szájfényt és szemhéjtust.
2016. nov. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!