Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nő létemre 43-44es lábam van!...

Nő létemre 43-44es lábam van! Valaki tud helyet ahol jó, divatos női cipőket tudok beszerezni?

Figyelt kérdés
Előre is köszi, sokat segítenétek!
2009. febr. 5. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem is nagy, 41es, de már én se kapok rá, max sportcipőt.


Én majd megpróbálok készítetteni, nem lehet az sem drágább. Lehet neked is beválna, remélem találsz egy jó helyet, ahol elkészítik neked álmaid cipőjét ;) vagy valami jó üzletet ajánlanak majd itt.

2009. febr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia, én is pont igy szoktam mondani, hogy nő létemre 43-44-es lábam van , aztán ha végignézek a cipőimen, majdnem mind 45-ös /pedig nem is vagyok egy kosaras termet és nagydarab se, dehát ez van.../ én ezeket Pesten az Astoriánál vettem egy kis spéci boltban, pár ház a Kálvin tér felé. Ők maguk készítik, a divatosságról lehet vitatkozni, némelyik úgy néz ki rajtam mint egy bohóc cipő, de legalább nem férfi cipőben kell senyvedni. Bár egyszer vettem egy finomabb formájú fekete férfi cipőt, a fűzőjét kicseréltem pirosra, és mindenki oda volt érte, milyen jól áll...
2009. febr. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Én is sorstárs vagyok és úgy gondolom, a mi részünkre a divatosságnak azt kéne jelentenie, hogy a cipőnk ne egy felnagyított 38-as legyen, mert aki ránéz egy ilyen óriásított női cipőre, az önkénytelenül is összehasonlítja azzal a látvánnyal, amit normál méretben megszokott, és máris viccesnek látja. De az ilyen női cipő csak álom. Ezért lehet az talán, hogy a röstelkedve vásárolt férficipőim gyakran sokkal jobban néznek ki rajtam, mert azokat eleve arra a méretre tervezték. Néha meglepően nőies fazonokat, színeket lehet találni. Volt, hogy rögtön elvittem a cipészhez és a talpának a sarokrészét kicseréltettem valamivel magasabbra.


Rámférne, hogy ne nézzen ki olyan nagynak a lábam, mert 44-45 között van, pedig még 180 centi se vagyok, és a bokám is kifejezetten vékony, ami jó dolog, csak hát így végképp aránytalanul hatalmas a lábfejem. Magasabb se akarnék lenni, isten őrizz, nem azért mondtam. Végül is engem a barátom tett helyre 22 éves koromban. Találtam egy hátul nyitott, pántos gyönyörű cipőt normál cipőboltban, 42-43-as lehetett, megveszem, boldogan mutatom neki, mire úgy leszidott, mint még soha. Merthogy hátul tényleg siralmasan kilógott belőle a lábam. Igaza volt, és én valahogy akkor békéltem meg az elképesztő lábméretemmel. A túlzott leszidást aztán jóvátette. Mindig panaszkodtam neki, hogy nekem sose lehet szép virágos strandpapucsom, mert extra méretű női cipőt gyártogatnak ugyan, de kifejezetten női strandpapucs soha nem létezik 41 fölött. Ő akkor meglepett azzal, hogy szerzett nekem egy piros színű férfipapucsot és vett egy női papucsot is műanyag virágokkal, amiről átszerelte a virágokat. Borzasztóan örültem neki.


Konkrétan a kérdésedre: főleg a Deichmannt szokás mondani, hogy ott előfordul 43-as, 44-es, nézd meg. Nekem az ottani 44-esek általában valahogy kicsik (vagyis nem elég nagyok...) és csak a "kisipari" boltokban van esélyem, mint pl. az Astoriánál, ahol van 45-ös, viszont az a vicc, hogy ott meg elég szokott lenni a 44-es.

2009. márc. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia

hát látom elég régi a kérdés, de azért hátha...

először is deichmannba max Bécsben van 44es női cipő.

ahol szoktak jók lenni de a honlap ugyan nem ezt tükrözi: www.oriascipok.hu

csak mondjuk ez kicsit drága

2010. márc. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dora1367 válasza:

Szia!

Én ezeket ma találtam szerintem egész jól néznek ki,nem tudom milyet keresel de nézd meg



[link]

[link]

[link]

2014. ápr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!