Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszenek az osiris, supra,...

Tetszenek az osiris, supra, DC, converse, adio, cipők? Melyik van nektek?

Figyelt kérdés
:)
2011. jan. 29. 12:57
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Osirisből még nem találtam olyat, ami tetszik.

A Suprák többnyire bejönnek, már régóta vágyom egy TK Society-ra: [link]

A DC tetszetős, amit a 01-29 18:21 válaszoló linkelt nagyon tetszik.

Converse cipőm van, egy kékes-szürke dupla kivitel, és imádom.

Az Adio tipikus deszkás, mint ahogy már írták, lehet közte jót találni.


Ja, és most egy Nike 6.0-ám van: [link]


19/f

2011. febr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
60%

az osiris cipők 1 kivételével (pixel de az is csak fekete fehérben néz ki jól) a többi hányinger.

suprák is undorítóak mert színesek meg lakkosak meg magasszárúak fujj.régen ilyen cipőkben kiröhögtek volna én személy szerint én még most is röhögök az ilyen cipőkön mert ebből már tudni milyen aki hordja:)

DC régen jó cipőket csinált de most ugyanaz szinte mint az osiris meg a supra 1 évben egyszer csinál olyan cipőt amit fel is vennék többi fujj.

szerintem vans,etnies,dvs, akik még normális cipőket gyártanak meg egy két fallen és adio de a többi nem az igazi.amilyen jók voltak régen olyan gagyik most elvitte őket a mainstream sajnos :) ez kell a népnek répanadrág,meg ilyen csilli-villi tarkabarka cipők meg polok/puloverek! nem úgy mint régen bőnadrág rendes deszkás cipő meg normális egyszínű polo vmilyen jó grafikával.ahogy elnézem ez már nagyon kihalófélben lévő stílus. nem gáz majd én is majomnak öltözöm és minden rendben lesz :D

2011. márc. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
eggyet kell ;rtenem veled :))
2011. márc. 21. 21:37
 24/27 hucsillin válasza:
nekem van osiris is dc is adio is converse fos hordják azt a discopatkányok supra meg túl drága nekem..:)
2012. szept. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Szia! Suprát ajánlom azok nagyon jók. Dc-t simán üti conversez nem hasonlítható. 1 converse nekem 2hónapig birta 4 éve hordom a suprámat.. Dc 1év adio-t bevallom nem probáltam! :D
2013. szept. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

Azért az elég ironikus, hogy a kérdező azt mondja, hogy "csak civilizáltan", miközben azt mondja, hogy "f*szom tudja"... az talán civilizált? Na mindegy..


Amúgy a felsoroltak közül csak Converse-em van, mégpedig alacsony szárú. Meg vagyok elégedve vele.


Többiről vélemények kinézetre:


Osiris - igazság szerint nekem mindig is tetszett. Ott valahogy bejöttek a rikító színek meg a "bumszliság".


Supra - anno divat volt, mára meg is szűnt. Nálam mindig is a "meh" kategóriába estek: nem tartottam undormánynak, de a szívem csücske sem volt. Volt egy-két jól kinéző cipője, míg megint mások nekem túl csicsásak voltak.


DC - gyerekkoromban szerettem volna tőlük cuccot, szóval már akkor is bejött. Most is tetszik, na nem mindegyik persze.


Converse - alapjáraton tetszik, de az tény, hogy tömeg.


Adio - passz, csak névről ismerem, nem rémlik, hogy láttam volna tőlük cipőt.


Tudom, hogy régi kérdés, de akkor is...

dec. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Ránéztem az Adióra, így ránézésre semmi extra. Nem rossz, de nem hiszem, hogy pénzt adnék érte. Egyébként ahogy néztem, mára meg is szűnt.
dec. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!