Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vékony lábakon is jól állhat...

Vékony lábakon is jól állhat a csőnaci?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nagyon szeretem azokat a farmereket amik mindenhol passzolnak rám. Van is pár. Semmi bajom sincs a lábammal, csak annyi, hogy a vádlim elég vékony. Szeretnék vastagabbat, de nem tudom hogy lehetne izmosabb. A fenekem egyébként szép formás kerek. Ennek örülök. :)

15/L


2011. jan. 29. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:

futás, kosarazás.

egyébként a végony lábakon jól áll, de az egyenesszabásút ajánlanám.

Abban nem lenne vékony annyira a vádlid sem.

2011. jan. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A csőgatya CSAK vékony, formás lábakon áll jól.
2011. jan. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
szerintem biztos jól állna, hidd el senkit nem fog érdekelni a vádlid ha a feneked tényleg olyan formás mint amilyennek leírtad
2011. jan. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is vékony a vádlim:D viszont a fenekemre nagyon büszke vagyok én is:D csak passzos csőnacit hordok:D
2011. jan. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem áll jól vékony lábakon, mert a csőgatya olyan, hogy a vékonyat még vékonyabbnak mutatja, a kövéret meg még kövérebbnek. A csőgatya csakis az átlagos alkatúaknak áll jól, akik plusz/mínusz 5 kg-val is jól néznének ki, tehát pl. egy 165 cm-s 55 kg-s lányon.
2011. febr. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!