Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezekkel a meretekkel mas is...

Ezekkel a meretekkel mas is nehezen kap, szep noies ruhat?

Figyelt kérdés
100/80/100
2011. jan. 29. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:

igen:(!

Turkálókban nézz körül, én pl. már 3. éve onnan veszem a nadrágokat, mert máshol nem találok!

ha esetleg Pécs környéki vagy, vagy nálatok a környéken van HÁDA turi, oda mindenképp menj el. hétfőn 1200, kedden 800, sz.600, csüt400, péntek200 Ft/kilója a ruhának, minden hétfőn új áruk!

2011. jan. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen méretekkel is lehet csinos ruhákat találni. :) A Tescoban, az F&F-nek van nagyobb kollekciója és szerintem vannak csinos darabok, csak nekem azok nagyok. Mondjuk tény, hogy a turiban olcsóbban megússza az ember, de szerintem érdemes azért benézni. :)

20L

2011. jan. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Eléggé:-S

(Nekem 105-80-105)

Ha találok neten (vatera, teszvesz), ott szoktam venni felsőt, de nadrágot csak próbával, mert az nekem a legnehezebb, mivel a combom az (szerintem extra) vastag, 63 cm.

2011. jan. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!