Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A-s mellre van sportmelltartó,...

A-s mellre van sportmelltartó, vagy kell?

Figyelt kérdés
Szeretnék futni, és olvastam h kell sportmelltartó de nem is látok neten se A-sra valót...
2011. jan. 29. 19:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi 70A st akartam írni v mmég 70B
2011. jan. 29. 19:34
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy kell-e, azt te tudod. Ha nélküle futsz és nem zavar, akkor nem kell.
2011. jan. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem zavar különösebben, de olvastam olyat h mindere kell h ne lógjon utánna és azért érdekelne
2011. jan. 29. 19:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem 80A van, és sosem hordok melltertót. Az is igaz, futni csak a busz után szoktam. Ha nem ugrálnak ahogy futsz, nem kell melltartó.

Amúgy azt hiszem, ilyen méretben nem is gyártanak, csak push-up-os csiniket. Az meg állatkínzás, ha abban futsz.

2011. jan. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Teljesen elírtam nézem közbe szóval 70A de inkább már 80A és ugye énis nézem h B-től vannak inkább ilyenek, csak nem akarom h aztán gond legyen a futásbol így
2011. jan. 29. 19:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Futni és sportolni szerintem mindenképpen sportmelltartóban kell. Nekem is A kosár kell és van több sportmelltartóm pl. Sloggi, Die Past, de Tescoban is találtam már remek darabot.

Ha többet szánsz rá Triumph, Nike stb..

Azért a neten is lehet találni, ha jobban szétnézel.

[link]

[link]

2011. jan. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi az előzőnek, igazából netről könnyebb lenne venni rem a méretek tényleg jók lennének, meg olyan kéne ami tényleg tart is de nem több tízezer
2011. jan. 29. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!