Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Calzedonia bikinik milyen...

Calzedonia bikinik milyen minőségűek, megér ennyit? Képpel

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 2. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
nekem csak calzedonia bikiniim vannak, de közülük csak egyet vettem magyarországon azt is 8000ért és bocsi de szerintem ez nem néz ki jól:S
2011. febr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jól néz ki.Egyébként már félárazások mennek a boltokban,érdemes elmenni.
2011. febr. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
konkrétan ez a bikini nekem se tetszik. de nekem is van calzedoniás és évekig bírta, vagyis pontosabban 3-4 éve még mindig bírja :)
2011. febr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nem vagyok elájulva a minőségüktől, nekem pl. van onnan egy bikinim, aminek a melltartója még azon a nyáron szétment amikor vettem, pedig nem vagyok egy vízből ki se szálló-típus, szóval nem a klór marta szét és a nap sem, mert napozni egyenesen utálok.
2011. febr. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!