Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Értékeljetek, szerintetek...

Értékeljetek, szerintetek milyenek? (polyvore.com)

Figyelt kérdés

[link]

Mindenféle kritikát meghallgatok/elolvasok és köszönök :)


2011. febr. 3. 14:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

A szemüveg kivételével jó, de itt gyakorlatilag über hülyének kell lenni ahhoz, hogy valaki rosszat rakjon össze, főleg, hogy ahogy elhelyezi a cuccokat eleve dob rajta.


Egyébként lehet, hogy azok a szettek, amik így jók, már élőben nem működnének olyan jól, attól függ milyen alkat veszi fel.

2011. febr. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Én imádnám ha hordhatnék napszemcsit, lehet azért kap majdnem minden szerkó egyet :)
2011. febr. 3. 14:47
 3/17 anonim ***** válasza:
Amik ott oldalt vannak, azok is a tieid? Azok nekem jobban bejönnek amúgy. :) Ez is jó, de lehet a mínuszban annyira nem villanyoz fel, mint a dinnyeszezon közepén.
2011. febr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, az oldalt lévőket is én csináltam :)
2011. febr. 3. 14:55
 5/17 anonim ***** válasza:
Olyan tipikus, divatos. Semmi kül, szerintem. Kicsit olyan "egyedinekképzelemmagamdenemvagoykaz" beütésű (mondjuk eleve ez a divatirányzat is).
2011. febr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bár sajnálom, hogy nem tetszenek :(
2011. febr. 3. 15:15
 7/17 anonim ***** válasza:
Háttérnek valami egységesebbet, kevésbé színeset választottam volna.
2011. febr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
bocsi nekem nem tetszik.. szerintem a kép túl van zsúfolva, a színek annyira nem tetszenek, de a szemüveg meg a szalmakalap egyáltalán nem tetszik.. legjobban a magassarkú de az is inkább műs színben..:)
2011. febr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kedves utolsó! Elárulod milyen az a műs szín? :)
2011. febr. 3. 15:21
 10/17 A kérdező kommentje:

[link]

ezt a linket nézzétek inkább :)

2011. febr. 3. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!