Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvennéd ezt a cipőt? Melyik...

Felvennéd ezt a cipőt? Melyik színben?

Figyelt kérdés

Szerinted átázna ? És a feketéről mit gondoltok ?

[link]


[link]


[link]


2011. febr. 3. 17:38
1 2
 1/12 Embeeer válasza:
szeritnem nagyon csúnya de ettól függ mihez vennéd fel...
2011. febr. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Cory Rose ***** válasza:
52%
Nekem sem tetszik, de a fekete az még tűrhető.
2011. febr. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem venném fel,egy részt nem nőiess,a többit inkább nem ecsetelném még miért nem.Igen átázik!
2011. febr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bár ha jobban megnézem el sem tudnám dönteni,hogy női vagy férfi:-)...Előző voltam.
2011. febr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Most nem támadásból (pusztán kíváncsiság), de szerintetek csak a magassarkú a nőies ?
2011. febr. 3. 18:00
 6/12 Cory Rose ***** válasza:
Nem csak a magassarkú, néhány lapos talpú csizma is az, de a sima lapos talpú cipők szerintem abszolút nem azok, nagyon kevés kivétellel. Most nem azt mondom, hogy attól még nem lehet szép egy lapos cipő, csak (nekem) nem nőies.
2011. febr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
akár egy bokacsizma, vagy hosszú mindegy, de laposba is szép. illetve a balerinák is. de a sportcipő!!!! nem nőies. vagy 1000ből 1.
2011. febr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem annyira tetszik, de biztos nagyon kényelmes. A feketét pl. kiránduláskor hosszas városnézésre, sétára, száraz időben, azt hiszem felvenném. Csapadékosabb időben szerintem átázna. Legalábbis így képről úgy tűnik.
2011. febr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Engem nem zavar, hogy nem nőies, sosem ezt tartottam szem előtt. LEgyen kényelmes és ne legyen trampli.

Amúgy azért kérdeztem, hogy átázik-e, mert ugye bőr, aztán hátha...

Azért köszi.

2011. febr. 3. 18:29
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem farmerhoz jól nézne ki. Oké, nem a legnőiesebb cipő, de Scholl, és biztosan nagyon kényelmes, nem fog benne fájni a lábad, ami azért egy cipőnél plusz pont.


Én nem szeretem a magassarkú cipőket, bakancsot hordok, meg lótifuti cipőt, dorkót, mert ez kényelmes. És inkább nem vagyok nőies egy dorkóban, minthogy szenvedjek egy magassarkúban, amiben nem tudok járni, és még kényelmetlen is. Szerintem sokkal kellemetlenebb, ha valaki egy magassarkúban csetlik-botlik, mintha egy kényelmes lapos cipőt viselne.


21/L

2011. febr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!