Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak a régi farmergat...

Mit csináljak a régi farmergatyáimmal? Egy varrónő meg tudná csinálni?

Figyelt kérdés
Van egy csomó faremerem aminek annyi a baja, hogy az ülepénél, ahol összeér a combon teljesen kikopott és kiszakadt (kb cafatokban van ott az anyag). szerintetek egy varrónő meg tudná szépen csinálni?
2011. febr. 6. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Max. tesz rá foltot, akkor meg sanszos, hogy csúnyán kidörzsöli a bőröd. :S

Én az ilyen gatyákból nemes egyszerűségből szoknyát varrok, vagy táskát. Másra sajnos már nem jó.

Esetleg ha tényleg sok van, akkor vágj ki belőle nagy kockákat, és kijön egy ágytakaró. :)

2011. febr. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én az ilyeneket levágtam sortnak.
2011. febr. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet belőle olyan shortot csinálni (ha levágnád, ugye nem lenne jó, mert az ülepénél van a lyuk), hogy levágni ott, és varrni szegőnek az aljára a levágott anyagból. de szép hosszú farmer már sosem lesz belőle.
2011. febr. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hmmm.... köszi a válaszokat. :(
2011. febr. 6. 11:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Dehogynem lehet.. belülre tesz olyan anyagot amilyen a naci (vagy ha félsz h kidörzsöl kérhecc vmi finomabbat, de mivel a rendes farmer sem dörzsöli ki így nem igazán értem ezt...)

Kívül rávarr olyan színnel mint a naci és kész. Nekem apum csinálj, ő szabó, nagyon sok nacim ilyen és még bőven hordhatók.. Ha elvágatod rövidnek attól még az ülepe ugyanolyan marad.. -.-

2011. febr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de jó. köszi. akkor viszem őket varrónőhöz. :)
2011. febr. 7. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!