Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » L. A. Make Store. Mi a vélemén...

L. A. Make Store. Mi a véleményetek a termékeikről?

Figyelt kérdés
Az Árkádban valamelyik nap vásároltam a Happy Boxban, és a fizetésnél kaptam, egy L.A. Make Store 10%-os kedvezmény szórólapot, azóta sem mentem vissza, de szeretnék, vásárolt már itt valaki?
2011. febr. 6. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
mióta megnyílt én nagyon sokat vásárolok ott. nekem bejön, szerintem jó termékek. árban is elég korrekt. pl egy 10 színű szemhéjfestéket vettem 1200ft-ért kb. pirosítót 3000ft körül volt, szájfényt 1000ft.ért stbstb. szóval kb ilyen árak vannak. de pl van ott ecsetkészlet is (ami sigma-elég drágák azok az ecsetek egy készlet 45 ezer.)de maga a smink termékek jók.
2011. febr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
cherryculture-on pár dolláros cuccok, a sigma duplája, mintha neten rendelnéd, de egyébként tetszik.
2011. febr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!