Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményed a Converse-ről?

Mi a véleményed a Converse-ről?

Figyelt kérdés
És, ha valaki megtudná mondani, milyen betűtípust használ a Converse, megköszönném... :)
2011. febr. 9. 15:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%

Nem szeretem. Bármi, amire rányomják a converse csillagját, legalább a háromszorosába kerül egy csillag nélküli, esetenként jobb minőségű, ugyanolyan típusú árunak.

És már mindenki hordja.

Biztos velem van a baj, de inkább elnyúzok kétezerért egy deichmannos tornacipőt, mint tizenkettőért egy converse-t.

2011. febr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nem Veled van a baj, egyezem Veled...

Én nem értem, miért jó ez a Konzerv-őrület, szerintem nem is néz ki olyan jól... :)

2011. febr. 9. 16:15
 3/19 anonim ***** válasza:
58%

Ez megnyugtató. :)

Szerintem amúgy saját betűtípusuk van, amit le lehet tölteni: [link]

2011. febr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%
Ugyanaz, mint az Apple-ről: túlhypeolt cucc. Csak még egy fokkal rosszabb: az Apple termékei amúgy nem rosszak, csak nem olyan jók, mint amennyire mondják (és amennyibe kerül), míg a konzervek TORNACIPŐK. Nem utcai viseletre való. De minden céget utálok, ami fiatalok meghülyítéséből akar pénzt szerezni...
2011. febr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
55%
Sz*r!
2011. febr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%

Az apple-es válaszoló nagyon jól mondja!

Egyébként az, hogy lelőném azt, akinek van pofája 10-20 ezreket elkérni egy sz*ros tornacsukáért, ami ugyanúgy kifingik 1 év alatt, mint bármelyik másik 1000 ft-os.

Egy nagy népbutítás az egész, de hát mit csodálkozunk...amíg vannak olyan primitív kisgyerekek, kamaszok akik behülyíthetők ilyesmivel, sajnos mindig lesznek efféle "márkák".

2011. febr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
37%
a converse nem szar.. és ez nem igaz h nem utcai viseletre van..igenis arra való!! utcai cipő,aze egy dolog hogy tornacipúőnek hívják.. nekem nagyon jól bírja a strapát.:)
2011. febr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
46%
nekem van egy pár Converse-em, de még soha nem láttam olyat máson. nekem tetszik, kis fantáziával egyedien is lehet viselni. két éve megvan, semmi baja, csak kicsit koszos, mert mindig elfelejtem kimosni. imádom, de ízlések és pofonok ugyebár.
2011. febr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%
imádom: D
2011. febr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
59%
Ja, egyébként sziklás dombokat meg hegyeket is másztam benne, hóban fagyban, 40 fokban is, és még csak el se kezdett szétjönni. Szóval szerintem megéri.:D
2011. febr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!