Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi legyek farsangkor?

Mi legyek farsangkor?

Figyelt kérdés
Segítsetek.Családi-baráti farsangra kéne beöltöznöm, de öttletem sincs.olyan dolgot szeretnék amit itthoni ruhákból is meg lehet oldani, nem kifejezett jelmez.milegyek? L/17
2011. febr. 9. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Legyél "sötét angyal"

Fekete nadrág, cipő, felső, és ezüst ékszerek. Meg ehhez smink. :)

2011. febr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legyél "beteg". Hálóing, köntös, papucs, a fejedet meg kösd át, vizes fehér kendőve, úgy, mintha fájna a fejed.
2011. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Legyél pszichopata sorozatgyilkos. Az úgy néz ki, mint akárki más.

Csak vicceltem. Legyél valamelyik családtagod, vagy barátod, vagy a kedvenc mesehősöd. Vagy javasasszony, ahhoz csak hosszú szoknya kell, meg egy halom ékszer, meg mindenféle kendő.

Vagy lehetsz angyal is, simán. Egy fehér hálóing megteszi.

2011. febr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

zombi..egykét széttépett régi ruha + zöld meg piros testfesték (kb. 500 ft hobbiboltban)

vagy legyél gonosz fogtündér:D veszel 1000 ft-ért süthető gyurmát, csinálsz egy halom fog alakú szart, magadra aggatod felfűzve, fekete smink, ruha, meg egy kis piros festék a véres hatás érdekében :D:D:D, meg esetleg magadra akaszthatsz egy fogót meg pirosra festheted a körmeid :D

vagy lehetsz vámpír az most úgyis menő a korosztályodban:P kb. 200 ft egy vámpírfogsor az ilyen viccboltokban, a ruhát meg gondolom el tudod képzelni :)

Najó asszem ez nálam nem a normális ötletek napja:P:D

2011. febr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ezvan:D ***** válasza:
legyél tv :D cicagatya meg vmi nagy doboz közepére vágsz egy lyukat és magadra húzod jah a tobozra meg csinálsz tv keretet rem érted h hogy gondolom :D egy hajpántra meg raksz vmi ki álló izét és az az antenna :D
2011. febr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát.. nem tudom milyen a stílusod.. de esetleg nyuszi.. az mindenkinek bejön. :D de ha nem akarsz feltétlenül beöltözni akkor vegyél fel valami csini rucit. :)
2011. febr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
boszi:) szerintem az a legjobb:)
2011. febr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Katicabogár :D
2012. febr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!