Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 16-21 éves fiúk, ti hol...

16-21 éves fiúk, ti hol vásároltok olcsón normális cuccokat? (Miskolc)

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy egy normálisabb felső több ezer forintba kerül, és a koli, egyetem mellett nem igazán van az embernek pénze arra, hogy modern és menő cuccokat vásároljon, de persze nem feltétlenül ez a célom, viszont azt sem szeretném, hogy úgy nézzek ki, mint aki 10 évvel ezelőttről jött. :) Hanem az, hogy normálisan kinéző, jó ruhákat merre felé vásároltok például Miskolcon? :D Vagy ti mennyit szoktatok költeni egy rövidujjú pólóra / hosszúujjúra / pulcsira / farmerre / kabátra? :D


Tényleg érdekelne, mert próbálok úgy gazdálkodni, hogy mindig kevésből jöjjek ki, nem igazán költök semmi másra és néha nem árt venni egy-egy ruhát, de mikor 4-5 ezer és csak egy darab... Aztán ha belegondol az ember, hogy például mennyibe van kaja + koli + könyvek, hát nem egyszerű... :/


2011. febr. 11. 23:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan lány vagyok, de a C&A-ban, a H&M-ben és a Jeans Clubban szoktak lenni jó akciók. A főutcai Jeans Clubban most vettem egy 7000Ftos kardigánt 1000-ért.
2011. febr. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :D
2011. febr. 12. 00:00
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát sajnos kérdező,tökre megértelek,de sajnos ma már ez van.

Leginkább piacon nézz szét, a nadrágok általába ugyanolyanok mint egy plázába,de valamennyivel olcsóbbak..

Egy farmer ált 4-5ezer forint, szóval ennél alacsonyabban ritkán kapsz:S Terranova-t esetleg megnézhetnéd,ott leárazások szoktak lenni,most is az van, én 700ft-ért vettem egy pólót. : D Am a pólót én is 3-4ezerér szoktam venni,szóval sajnos ez van :((

2011. febr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ. :)


Egyébként az a borzasztó, hogy tényleg rengetegbe kerül az, hogy valaki új ruhákat vegyen. Valahogyan nem tudom megérteni, hogy sokan hogy oldják meg, hogy vesznek pl. 15 ezerért táskát, 20 ezerért cipőt, meg mindig valami új ruhát, minden héten s.ggrészegre isszák magukat... Valahol szerintem ennek is van határa... :D

2011. febr. 12. 10:48
 5/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok. A Terranova megszűnt, és tudtommal a Plazán kívül sehol sincsen/volt a városban. A helyette lévő boltban 28ezer volt egy hosszú ujjú póló.

A Zsarnai amúgy tényleg nem rossz ötlet. Csak vigyázz a pénztárcádra :)

2011. febr. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A Zsarnai az mi? :D Bocsi, csak még fél éve tanulok itt és nem igazán tudok sok mindent, de nekem piac ugrott be elsőre róla. Az a Búza tér melletti piac, vagy mi? :D


Egyébként köszi a választ! :)

2011. febr. 12. 17:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Az is egy piac. Csak ott nem kaját kapsz, hanem pl. ruhát, motort, autót meg ilyeneket. Vagyis kaja is van,de nem krumpli meg ilyenek :D
2011. febr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Zsarnaira a 8-as busszal tudsz kimenni , és szombat délelőtt érdemes akkor sok árus kimegy,főleg hogy jön a jóidő.

Menetrend: [link]

2011. febr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is lány vagyok, de én speciel mindig figyelem a leárazásokat!

Marha jó göncöket lehet venni fillérekért ilyenkor. A férfi ruhák is nagyon jó árban szoktak lenni. Barátomnak szoktam pólókat, nadrágokat venni néha.:)

2011. febr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem figyeld az akciókat, mert sok jó dolgot lehet ilyenkor olcsón venni. Pl Philipp Russel. Jó dolgok vannak. Férfi pólók, hosszú ujjú felsők pár száz ft-tól is vannak már.

Múltkor (bár Bp-en)vettem ott a barátomnak egy hosszú ujjú vastagabb felsőt 1500ft-ért. Meg inget 700-ért. New Yorkerben is sok férfi póló/felső le szokott lenni árazva 890-1990Ft körüli áron.

Én is egyetemista vagyok és tudom milyen nehéz. Én lány vagyok amúgy, de spórolok amennyire csak tudok (és így vásárolok magamnak). Ha pedig szülinap, karácsony stb van szinte mindig ruhát veszek azon a pénzen. Vagy ha a vizsgák engedik akkor elmegyek diákmelóra, ami nem túl sok, de jobb mint a semmi :)

2011. febr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!