Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy ilyen converse cipő...

Egy ilyen converse cipő mennyire időtálló?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



mert én a kínai cipőket viszonylag hamar kijárom..és nem akarok olyan cipőt megvenni 20.000 Ft-ért, ami 2 hónapig bírja...


2011. febr. 12. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat, aki évek óta hordja, nekem 6 hónapot bírt.pedig semmi extrát nem csináltam benne, nem tesiztem, nem táncoltam...
2011. febr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én ilyen vékonytalpút nem vennék...nem tűnik időtállónak. Nekem sima Converse-em van, ilyen, csak normál talpa van. Nekem lassan egy éves, persze, az oldalán feljött egy centi hosszan, de más baja nincs, hordom télen is, nagyon kényelmes, nem megy szét. Más vászoncipő 2 hónap alatt elkopik, ez nekem nagyon jól bírja.

De én ebben nem bíznék annyira, bár ez is Converse, szóval ki tudja...én a helyedben rendes talpút vennék.

2011. febr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sima talpúm nekem 3 hónap után leszakadt. (mmint a talpa) a normál már 4 éve megvan, jó, 1.5 évig nem hordtam, de azelőtt nyűttem. Bár talpánál a ragasztó felválva, az anyaga eléggé kopott, és oldalt a csík szakadozik.
2011. febr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Valtozo.

Sima vaszon converse cipoim evek ota birjak, mondjuk nem hordom oket folyamatosan, csak idonkent szedem elo, amikor epp olyan a hangulatom. De akkor is, mar van olyan, ami 6-7 eves. Es semmi baja.

A ferjemnek is tobb converse van, a legelso kb fel even at birta. O rengeteget vezet es a sok pedalozastol ugye eleg sokat volt a labfejen megtorve a cipo, ott elszakadt. A tobbinek semmi baja.

Bor conversem egyszer volt, novemberben vettem, eleg sokat hordtam, de februarra elkezdett felvalni a talpa. Pedig nem volt olcso, 5 evvel ezelott kozelitett a 30ezerhez.

Mondjuk nem jartam igy sem rosszul: a blokk megvolt, siman visszavittem es kaptam erte ket masikat pont mire tavasz lett.

2011. febr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
attól függ futsz e benne..meg,hogy hogyan jársz..ha pl.: kicsit oldalabb-ra jársz akkor a vékony talpú szétmegy 1 hét alatt..nekem is volt ilyen csak rózsaszín..kb. úgy 15x volt rajtam és 2 hónap alatt szétment(15 napig..igen,mert 4 cipőm van azon kivűl) és mivel 20ezerért vettem kicsit kész voltam,hogy szétment vissza vittem a boltba azóta a 6. convers cipőmet hordom,mert -2-3-4-5 hónap alatt mindegyik szétment eddig..tehát a converse is ugyan olyan kínai márka szerintem egy tiszta cipővel jobban járnál..vagy suprával;)
2011. febr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem 2 évig bírta. tesizéssel, bulizással, tánccal, mindennel együtt.
2011. febr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Uh, érdekes hogy nektek ilyen hamar szétment a converse cipőtök, nekem már van olyan ami 5 éves, és olyan mintha új lenne, jó persze nem hordom minden nap, meg csak tavasszal és ősszel, de attól függetlenül jó sokat használtam, még túrázni is abba mentem.
2011. febr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönm a válaszokat :)

de én arra lennék kíváncsi, hogy akinek konkrétan ilyen van, annak mennyi ideig bírta :)

2011. febr. 13. 17:52
 9/9 anonim ***** válasza:

19:21-es vagyok, nekem ilyenem is van, és az is olyan, mint amikor megvettem, pedig már 2 éves lesz tavasszal, és egyszer teljesen eláztam benne, úgy, hogy csavarni lehetett volna belőle a vizet, szó szerint ki kellett öntenem belőle, de semmi baja.:)

Szerintem, aki vigyáz rá, annak tartós, aki meg nem, annak meg mindegy milyen drága, vagy márkás a cipője.

2011. febr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!