Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen stÍlusú...

Your Muse kérdése:

Szerintetek milyen stÍlusú estélyi illene ill. állna jól egy ducibb/teltebb csajnak?

Figyelt kérdés
estélyi (de inkább rövidebb) vagy koktélruha? Mindenki rögtön feketét ajánlott. Mivel az karcsúsÍt. Nincs is ezzel bajdehát. Corsettes? Vagy hosszú? Vagy rövidke? netán ceruzaruha? Tapadjon vagy lógjon? (bankettre kellene öltözet. )
2011. febr. 12. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem valami olyan ami kb térdig ér és derekadtól lefele bővül és fekete pl: [link]
2011. febr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A duci/telt még elég kevés.

Milyen a lábad, a melled, mennyire vaskos a karod, inkább alma, vagy inkább körte alkat vagy?

Mit szeretnél kiemelni, mit akarsz leplezni?

[link]


Ezek nagyon jó ruhák, és nem kell feketének lennie.

A mintás néha jobban eltereli a figyelmet a problémás részekről, mint a fekete. :)

[link]


Nekem ezen az oldalon a nagy kép tetszik :)

2011. febr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nos. a vállaim kicsikét széles, de azok nem olyan húsosak. a melleim nagyok, a derekam viszont ahhoz képest vékony. a csÍpőm viszont ugyancsak széles. és a combjaim is szélesek. oldalnézetből viszont inkább lapos vagyok mint széles. a lábaim formásak. 172 cm magas vagyok.
2011. febr. 13. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!