Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit illik felső ruházat (pl....

Mit illik felső ruházat (pl. ing) alá venni?

Figyelt kérdés

Én eddig fehér trikót, atlétát hordtam, de most, hogy észrevettem, többé már nem lehet őket tökéletes, szép, fehérre kimosni, itt az ideje, hogy újakat vegyek.

Viszont elgondolkodtam, hogy ez férfiaknál egyáltalán divat-e még, nem túl régies vagy ázsiai stílus?

Nyáron az ujjatlan póló általánosan elfogadott, de a fehérnemű más tészta, nem inkább fehér pólót kellene választanom?

Jelenleg nincs barátnőm, viszont ha összejönnék valakivel, nem szeretnék beégni.


Köszönöm a válaszokat előre is!


2011. febr. 16. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Hmm. Hát ahogy neked jólesik :) Én igaz lány vagyok, de mindig veszek ing, blúz alá valamit télen, mert fázok. Ha te kibírod e-nélkül, akkor ne vegyél alá semmit. Ha meg kell, akkor egy atléta símán jó. Engem is zavar az elszürkült fehér, ezért veszek jópár éve fekete fehérneműt. Pólót is vehetsz ing alá. Az sem gáz :)Viszont nem tudom kényelmes-e a kettő együtt.


Ázsiai stílus??? Az milyen? :D

2011. febr. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Cleptomaniac ***** válasza:
56%

Hú, hát nekem meglehetősen kiábrándító volt, mikor megláttam az ing alatt az atlétát. Megkértem, hogy inkább ne vegyen alá.

Talán mert kiskoromban anyukám rám is mindig rámadta az atlétát, és viszkettem tőle. Kialakult egyfajta utálat vele szemben. De hát örök igazság: ahány ember, annyi ízlés. Talán akit Te kifogsz, máshogy vélekedik.

Meg most női szemmel mennyivel jobb érzés, mikor lassan kigombolod, és minden mozdulat után feltárul egy édes, csókolnivaló bőrfelület...

2011. febr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

izoming.Tul sokat irtal igy bele se keztem az olvasasba.


Ing ala izoming :D

2011. febr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ing alá trikó való,semmiféleképp nem jó a póló. Ez amolyan irattlan szabály, pl a legnagyobb bűn az öltönyhöz sportcipőt felvenni, szóval ha veszel fel valamit alá akkor az trikó legyen, de igen elég öreges dolog már sztm.
2011. febr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
53%
fehér vagy -ing színe válogatja - más színű póló . Én így szoktam hordani, szerintem nem tré :D
2011. febr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszotokat és az ez utániakat is, de úgy látom, eddig döntetlen a dolog...

Talán is-is lenne a jó választás: ing alá trikó, sportosabb öltözet alá póló?

2011. febr. 16. 20:26
 7/9 anonim válasza:
Ing alá szerintem simán lehet pólót venni, sőt! vannak olyan férfi divatüzletek ahol kifejezetten erre a célra árulnak sötét/világos pólókat V, illetve sima, hagyományos nyakkal. Pamut, ami így télen nem árt, nyáron meg az izzadós emberek hordják ing alatt.
2011. febr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szeritnem sem tré felvenni ing alá pólót. Ha nyakkendő van rajtad, úgysem látszik és legalább nincs foltos hónalj, ha le kell venni a zakót. Rövid ujjú inghez nyakkendőt felvenni, az már igen, az gáz. Vagy öltönyhöz rövidujjú ing, szintén gáz.
2011. febr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Régebben utáltam az inget, aztán rájöttem, hogy mindig mindenhol elegáns, akármilyen alkalomra jó. Ma már imádom az inget. Egyre több ingem van, mind hosszúujjú, és mindig veszek pólót az ing alá. Az úgy ad egy stílust is, de az atléta az ing alatt divatjamúlt és öreges.

Mellesleg megnézheted a Winchester fivéreket az Odaátban. Rajtuk általában ezt a viseletet látni, és amolyan érett, felnőtt embereknek tűnnek.

A mintás, figurás, nem egyszínű pulóvert pedig meg ne próbáld felvenni, ha már elmúltál 12 éves! ;)

2017. jan. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!