Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti mindig úgy vesztek...

Lányok! Ti mindig úgy vesztek fel bugyit, ami passzol a melltartóhoz?

Figyelt kérdés
Vagy hogy csináljátok? Nyilván bugyiból több van mint melltartóból, nincs mindegyik bugyim hoz passzoló melltartó. Vagy ez csak akkor számít, ha van párotok? Ha nem találkoztok vele, nem fektettek annyi energiát a megfelelő párosításra?
2011. febr. 17. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem mind1? ált 1 fehér fekete mindenhez megy... én csak akkor párosítok ha éppen mindkettőből van tiszta + párommal is talizok,vagy pl suliba látnak a tesiterembe..
2011. febr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem szokott érdekelni, hogy passzoljon. Egyébként sem szettben veszem a fehérneműimet, mert aminek pl. a melltartó része jó, annak a bugyija nem, így elég nehéz lenne mindig összepárosítani őket. :)
2011. febr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mindig párositgatom, tényleg csak ha nagyon fontos. És nem is szoktam együtt vásárolni :) Szóval nem sok van ami passzol is. Páromat nem igazán érdekli, ha szép akkor külön is szép (szerintem többségnek fel sem tünik h nem egyforma ;) )
2011. febr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
énsem szoktam mindig ugyanolyan színűt felvenni. pl van hogy fekete póló van rajtam, akkor ugye fekete melltartó, és fehér nadrág ahhoz meg fehér bugyi. de ugyanez fordítva, fehér felsőhöz fehér, vagy világosrózsaszín melltartót húzok, fekete nacihoz meg sötét bugyeszt.
2011. febr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy vagyok vele mint az utolsó. Fekete nadrághoz sötét, fekete bugyi és fehér felsőt veszek fel hozzá akkor fehér melltartót. Azért ha a ruha engedi próbálom, hogy a bugyi és a melltartó színe hasonló legyen. De úgye csak a színe hasonló, mert semmi közük nincs hozzá. Szerintem amugy ezt a fiú is megértheti, hogy nem lehet mindig ugyanolyan bugyit és melltartót felvenni.
2011. febr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
nem, csak kikapok valamit
2011. febr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.... :D Ahogy jön, úgy jön. Nem törődök ilyen dolgokkal. Nincsenek is szettjeim, talán 1 van... :/ A is véletlen szerintem :D
2011. febr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem nincs egy szettem sem, a melltartóim nagyrésze fehér vagy krémszínű, egy sötétbarna van, azt sötétebb felsők alá hordom. Fehérnemű sokféle és szokszínű van, fehértől a kéken, rózsaszínen, pirosan át a feketéig:)


Nem mutogatom magam, max. a lányok látnak tesi óra előtt, után amikor öltözök, de az nem érdekel:) Barátom nincs, szóval igazából nincs miért összeegyeztetnem, meg hát nem is igazán tudnám!

15/L

2011. febr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem. Ne üssön át a ruhán a színe, ennyi. Ha tudom, hogy látni fogja Valaki ;), akkor figyelek rá, egyébként nem érdekel.
2011. febr. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!